- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti šijacieho stroja Janome 605 QXL:
Celkom 60 šijacích programov: základné, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívacie.
Robustná kovová konštrukcia zaručuje stabilný chod.
Prídavný veľký stolček pre rozšírenie pracovnej plochy (vynikajúce pre patchwork), v príslušenstve pätky pre patchwork.
Plnoautomatické šitie 7 typov gombíkových dierok v jednom kroku s jemnou reguláciou hustoty aj šírky a dĺžky.
Plynulá regulácia dĺžky a šírky stehu (max 7mm).
Manuálna regulácia prítlaku pätky.
Tlačidlo polohovania ihly – stroj zastaví vždy s ihlou v hornej alebo dolnej polohe.
Spínač START / STOP – Tlačidlo automatického zapošitia – ryglovania – špeciálny program pre látanie.
7 radový podávač pre kvalitné podávanie materiálov.
Rýchlosť šitia 820 stehov / min – vysoká rýchlosť.
Display, ktorý ukazuje typ stehu, dĺžku a šírku stehu.
Rotační chapač od Janome.
Elektronický spúšťač – umožňuje jemnú reguláciu rýchlosti šitia a stabilitu sily vpichu ihly.
Praktická schránka na príslušenstvo.
Možnosť obšívania rukávov a nohavíc – dostatočne dlhé voľné rameno.
Možnosť šitia dvojihlou – efektné ozdobné šitie.
Integrovaný navliekač nite – bezproblémové navlečenie nite do očka ihly.
Jednoduchá výmena šijacej pätky – rýchloupínací SYSTEM MATIC.
Odstrih nite.
Možnosť našívania flitrov, perál, ozdobné stehy, bohaté príslušenstvo.
Štandardné vybavenie stroja:
Pätka univerzálna.
Pätka pre všívanie zipsov.
Pätka pre automatické obšívanie dierok.
Pätka obrubovacia.
Pätka pre slepý steh.
Pätka pre patchwork 1/4″.
Pätka cik-cak.
PEVNÝ KUFRÍK – kryt stroja.
Zostava ihliel.
Cievky (3 ks).
Páratko.
Prídavný vertikálny kolík na niť.
Držiak cievky (veľký).
Držiak cievky (malý).
Štetec pre odstránenie nečistôt.
Plstená podložka cievky.
Prídavný veľký stolček pre patchwork.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4,5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 75 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



