- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti šijacieho stroja JANOME 5060DC:
– 60 šijacích programov: stehy základné, elastické (strečové), overlockové a plastické, špeciálne stehy pre quiltovanie a patchwork
– programovatelný automatický odstrih hornej a spodnej nitě
– LED displej, ktorý vás informuje o aktuálne nastavenom stehu
– jednoduchá voľba stehov pomocou tlačidiel
– automatické nastavenie dĺžky a šírky stehu s možnosťou dodatočného nastavenia
– nastavenie pozície ihly, u rovného stehu pre jednoduché prešívanie a všívanie zipsov
– celokovová robustná konštrukcia tela stroja vrátane mechaniky zabezpečuje veľmi tichý chod stroja a dlhú životnosť
– horizontálny rotačný chapač Janome je veľmi stabilný a tichý, vďaka patentovanej konštrukcii nedochádza k zaseknutiu chapača alebo vyskočeniu
– priehľaný kryt chapača umožňuje dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke kedykoľvek v priebehu šitia
– konštrukcia chapača umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite
– kvalitné osvetlenie pracovnej plochy
– praktická schránka na príslušenstvo
– dostatočne dlhé voľné rameno
– tlačidlo START/STOP slúži pre šitie bez pedálu-stroj sa rozbehne a zastaví len stlačením tlačidla
– elektronický ručný spúšťač umožní jemnú reguláciu rýchlosti šitia a stabilitu sily vpichu ihly
– automatické vytiahnutie spodnej nite pomocou tlačidla pre polohu ihly
– voľba polohy ihly pri zastavení-stroj môže automaticky zastavoviť nielen s ihrou v hornej polohe, ale aj s ihlou dole
– automatická senzorová gombíková dierka ( vrátane konfekčné), dierka sa ušije úplne automaticky a presne na rozmer gombíku, pre ktorý je určená
– automatický navliekač hornej nite prevlečie nit uškom ihly behom okamihu
– automatická spojka pre rýchle a jednoduché navinutie cievky spodnej nite
– SFS-super podávací systém-sedemnásobne delený podavač so špeciálne tvarovanými zúbkami Vám zabezpečný jednoduchý začiatok šitia a plynulé podávanie všetkých druhov látok, napríklad až 10 vrstiev jeansoviny
– rychloupínací systém výmeny šijacích patiek MATIC–patku vymeníte behom okamihu a bez šróbovania
– špeciálny program pre plátanie oblečenia
– extra silný vpich ihly do materiálu
– ovládanie podávača pre voľné posúvanie látky pri quiltovaní, vyšívaní a prišívaní gombíkov
– nastaviteľná šírka stehu max 7 mm
– nastaviteľná dĺžka stehu max 5 mm
– prídavný stolček ako darček – rozmer 41×28 cm
Štandartné příslušenstvo stroja JANOME 5060DC:
– pätka pre všívánie zipsov E
– pätka univerzálna A
– pätka pre overlockový steh C
– pätka setenova na vzory F
– pätka pre slepý steh G
– pätka pre patchwork 1/4″” O
– pätka pre automatické obšívánie dierok R
– pätka otvorená saténová F2
– pevný ochraný kryt slúžiaci ako kufor proti prachu
– sada ihiel
– cievky (4ks)
– skrutkovač, páráček
– prídavný vertikálny niťový kolík
– malý a velký držiak
– štetece pre odstránenie nečistôt
– pedál a štandartné príslušenstvo pre funkciu stroja
– prídavný stôl v ceně
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 8,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 16 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 75 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



