Redstar R09S Jeans
149,00 €
limitovaná edícia JEANS
9 užitočných stehov
Led osvetlenie
Kovové súčasti stroja
ZÁRUKA 5 rokov !!!
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Šijací stroj Redstar R09S JEANS
Šijací stroj Redstar R09S JEANS bude užitočný pre všetkých začiatočníkov pri šití. Jedná sa o mechanický šijací stroj, ktorý je vybavený 9 stehmi, medzi ktorými sú okrem iného aj overlové stehy, kryté alebo šité. Pripevnenie pätiek zabezpečuje vysokú úroveň komfortu a vďaka nastaviteľnému tlaku pätky sú výsledky podľa očakávania. Dve polohy výšky pätky poskytujú vysoký komfort šitia hrubých materiálov. Vďaka kovovým komponentom je stroj stabilný a odolný a šitie na ňom uľahčuje priložené príslušenstvo, ako je napríklad šitie nohavičiek a pätka na gombíky.
Vybavenie:
Počet stehov programov 9 užitočných stehov (bežné stehy, 3x pre gombíkovú dierku)
Led osvetlenie / áno (už nikdy nebudete musieť meniť žiarovky)
Kovové súčasti / áno
Mäkký kryt / áno
Pohodlné rýchloupínacie pätky / áno
Možné šitie dvoj ihlou / áno
Možnosť šiť spätným chodom / áno
Orezavač nití na kryte osvetlenia / áno
Kontajner na príslušenstvo / áno
Tlačidlo na programovanie / áno
Nastaviteľný tlak pätky / áno
Nastaviteľná dĺžka stehu / áno (do 4 mm)
Nastavenie šírky stehu / áno (pri programe cik-cak)
Typ chapača – CB chapač / áno
Stehy na rovné šitie / áno
Upevňovacie stehy / áno
Spodé podávacie zúbky / áno
Voľné rameno / áno
Gombíková dierka 4-kroková bez otáčania materiálu / áno
Príslušenstvo:
univerzálna pätka
zipsová pätka
pätka na gombíkové dierky
pätka na prišívanie gombíkov
skrutkovač zakrivený
páratko / stetec na čistenie
súprava ihiel Schmetz 3ks
vodítko pre rovné šitie (vatovacie pravítko)
cievky 4ks
doska zakrývajúca podávač
plstené podložky 2ks
olej na mazanie
box na príslušenstvo
plná záruka 5 rokov!
Konštrukcia REDSTAR šijacie stroje
Podiel plastových častí použitých v iných značkách šijacích strojov neustále stúpa, čo môže mať negatívny vplyv na ich životnosť. Značka REDSTAR šijacie stroje používa v maximálnej miere kovovú mechaniku a to aj pri základných šijacích strojov v ponuke.
Plná záruka 5 rokov!
REDSTAR šijacie stroje disponujú kovovou konštrukciou, spoľahlivou mechanikou a dlhoročnou tradíciu v obore. Šijacie stroje majú predĺženú päťročnú záruku (záruka je bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja).
Užívajte si plnú ZÁRUKU až 5 rokov a pracujete bez starosti na svojich projektoch. Predajom naše služby nekončia…
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
https://armo.sk/sitie-krok-za-krokom/
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 23 × 33 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 7 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |





