Jack E4-3-02-233
699,00 €
- rozpätie ihiel 2mm
- šírka stehu 6mm
- maximálne otáčky 6000ot / min
- ihly B27 sila 11/75
- zdvih pätky 5,5mm
- napájanie 1x240V
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jack E4 3 02 233 3-nitný overlock, šírka stehu 4mm
Jack E4 3 02 233 vysokorýchlostný 3-nitný overlock s diferenciálnym podávaním, zaisťovacím stehom a servomotorom v hlave stroja, originálna koncepcia motora v hlave stroja (direct drive) umožňuje bezstratový a presný pohon šijacieho stroja s výraznou úsporou spotreby elektrickej energie (overlock spotrebúva energiu iba ak je stroj používaný, teda keď šije). Rozpätie ihiel je 2mm, celková šírka stehu celkom 6mm. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať)
Technické parametre:
– šírka stehu 4mm
– maximálne otáčky 5000 ot / min
– ihly B27 sila 11/75
– zdvih pätky 5mm
– napájanie 1x240V
Výber priemyselného overlocku
podľa typu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale vždy je potrebné si dobre premyslieť na akú prácu budete potrebovať overlock. Čo nenájdete v našej ponuke na e-shope na to Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek (kontaktujte nás). Naši technici Vám poradia pri výbere šijacieho stroja presne pre Vaše potreby. Poradíme vám ako s technológiou, tak zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávku náhradných dielov.
Môžeme Vám ponúknuť aj šijacie stroje určené pre čaludníkov, správkarenské šijacie stroje. Na našich šijacích strojoch možno šiť aj kabelky, popruhy. Šijacie stroje majú spodné, horné pätkové a ihlové podávanie s možnosť šitia servomotorom. Správkarenský stroj na šitie, opravu obuvi a podobne komplet so stolom a doskou.
Majte na pamäti
priemyselné overlocky síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita, výkon a životnosť sa nedá nikdy porovnávať. Nenechajte sa zmiasť tvrdením, že domáci šijací stroj zvládne to čo priemyselný šijací stroj. Priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, majú permanentné mazanie (uzavrený kolobeh mazacieho oleja), ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje Vám ponúkajú niekoľko typov podávania materiálu a to ihlové spojené so špeciálnymi pätkami na rôzne operácie, ktoré Vám uľahčia a urýchlia prácu. Všetky typy podávania majú za úlohu kvalitné podávanie materiálu na ktoré sú určené. Od hodvábu, džínsy až po kožu a podobne v rôzny hrúbkach materiálu.
Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, ktoré nájdete v našej ponuke.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 52,5 × 36 × 51 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 4 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 3 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Spodné prádlo, plavky, Konfekcia |
| Výkon servomotora | 550 W |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | B27 |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5,5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |













