- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Ideálna kombinácia, univerzálny a ľahko použiteľný.
Kombinovaný šijací a vyšívací stroj Bernina Bernette CHICAGO 7 je moderní elektronický a ľahko ovládateľný, takže šitie a vyšívanie je hračkou. Rýchlo oceníte univerzálnosť tohto šijacieho a vyšívacieho stroja, či už pomocou veľkého LCD displeja. Ponúka nepreberné množstvo možností pre tvorivé vyjadrenie vašich predstáv.
Parametre :
– Stehy: 200 stehov: 2 typy abecedy (klasická a ozdobná, písmená a číslice, malé i veľké písmo), 150 stehov dekoratívnych, 10 typov automatických gombíkových dierok, stehy: úžitkové, saténové (plné), dekoratívne saténové stehy, quiltovacie , dekoratívne, uzáverové stehy, očká, stehy na našívanie gombíkov, stehy na látanie . Maximálna rýchlosť šitia až 800 stehov za minút.
– Vyšívanie: 100 vyšívacích vzorov priamo v stroji, vyšívanie vlastných vzorov, maximálna plocha výšivky 110 x 170 mm, maximálna rýchlosť vyšívania až 600 stehov za minút. USB port – možnosť pripojenia USB flash disku..
– LCD dispej : prehľadné informácie o stehoch, úprava stehu, zmena veľkosti, zrkadlenie vyšívacieho vzoru, informácia o konci spodnej nite. Plynule nastaviteľná dĺžka stehu ( do 4,5mm) a šírka stehu (do 7 mm).
– Chapač: horizontálny rotačný chapač s priehľadným krytom a cievka vkladaná zhora.
– Pamäť stroja : môžete uložiť až 4 x 20 stehov a stehy môžete kombinovať
– Voľné rameno : pre šitie rúrovitých odevov bez potreby ich párania. Chcete prišiť niečo na koleno? Žiadny problém! Odstráňte doplnkovú pracovnú plochu a nohavicu nasuňte na výčnelok ( rukávnik) až k želanému miestu
– Praktické tlačidlá: elektronická regulácia rýchlosti šitia, start/stop – ručný plyn, polohovanie ihly (hore/dole), spätné šitie, automatický odstrih nite, zapošitie na začiatku šitia, automatický odstrih nite
– Navliekač hornej nite a LED osvetlenie pracovnej plochy
Príslušenstvo:
– 9 šijacích pätiek: na základné šitie a šitie spiatočkou, na gombíkovú dierku, na slepý steh, na prišívanie gombíkov, na obnitkovanie, na saténové stehy, na prišívanie zipsov, na vyšívanie – základná, na plátanie / vyšívanie; 2x skrutkovač, balíček šijacích ihiel, 3 náhradné šijacie cievky na spodnú niť, štetec a párač či rozrezávač gombíkových dierok, pravítko na hrany , kolík na dvojihlu dlhý + podložka plstená , 2x čiapočka na nitku, nožničky, kryt na ochránenie stroja proti prachu, sieťka na niť, vyšívací rámik (L- 110x170mm)
Ďalšie špeciálne príslušenstvo na dokúpenie:
– šijacia pätka na horné podávanie (dôležitá najmä pri patchworku či elastických materiáloch)
– šijacia pätka obrubovacia zabezpečí v jednom kroku dvojité založenie okrajov Vášho výrobku
– šijacia pätka šitie so súčasným všívaním šnúriek či nitiek
– šijacia pätka quiltovacia číra na voľnorukové techniky pri prešívaní Vašich patchworkových sendvičov
– šijacia pätka látacia / štopkacia UH s pružinou na voľné quiltovanie, či maľovanie ihlou
– šijacia pätka na riasenie (volány) nariasi a zošije súčasne riasenú aj neriasenú vrstvu
– šijacia pätka na skrytý zips pre neviditeľné zipsy
– šijacia pätka na rovný steh (štepovanie) a džínovinu
– šijacia pätka na patchwork s vodičom na odševky 6mm
– dvojihla (štandard, strečová)
– rámiky na vyšívanie (M-100x100mm, S-40x40mm)
– tašku na prenášanie, cievky, ihly, žiarovky, kolíčky na nite …. a ešte oveľa viac
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 13,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 51 × 41 × 45 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4,5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 200 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 9 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



