- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti- kufríkového- šijacieho- stroja- Janome- 393:
– vertikálne- kyvný- kovový- CB- chápač
– 23- programov:- stehy- základné,- elastické- (strečové),- overlockové- a- plastické- vyšívacie,- ozdobné
– kovová- konštrukcia- skeletu- vrátane- mechaniky- zabezpečuje- veľmi- tichý- chod- stroja- a- dlhú- životnosť- stroja,- vnútorná- konštrukcia- je- v- kvalite- priemyselných- šijacích- strojov- vrátane- kvalitného- chapača
– osvetlenie- pracovnej- plochy
– šitie- gombíkovej- dierky- polo-automatická- dierka
– jednoduchá- výmena- šijacej- pätky-rýchloupínací- systém- MATIC
– extra- vysoký- zdvih- pätky- pre- pohodlné- vkladanie- aj- vysokých- vrstiev- látky
– páčka- spätného- šitia- pre- zapošitie- na- okraji- látky
– plynulá- regulácia- dĺžky- stehu- 4- mm
– plynulá- regulácia- šírky- stehu- 5- mm
– manuálne- nastavenie- napätia- nite
– prišívanie- gombíkov
– možnosť- šitia- dvojihlou- pre- efektné- ozdobné- šitie
– prešitie- viac- ako- 8- vrstiev- džínsoviny-s- kvalitnou- ihlou- prešijete- všetko
– extra- silný- vpich- ihly
– praktická- schránka- na- príslušenstvo
– automatika- navíjania- cievky- spodnej- nite
– ponorenie- podávača- pre- šitie- vo- vyšívacom- rámčeku- (bez- podávača),- plátanie,- prišívanie- gombíkov
– plne- funkčný- dizajn
– plynulá- regulácia- rýchlosti,- možnosť- šiť- veľmi- pomaly,- alebo- zvyšovať- plynule- rýchlosť- na- maximum- (pozor- na- niektoré- značky- šijacích- strojov- so- skokovou- reguláciou,- kedy- po- zošliapnutí- stroj- ihneď- rýchlo- šije)
– ľahká- údržba- a- mazanie- chapača- stroja
Stehy,- ktoré- šije- kufríkový- šijací- stroj- Janome- 393:
– základný- rovný- steh- s- polohovaním- pre- šitie- zipsov- a- nastaviteľnou- dĺžkou- stehu
– cik- cak- stehy- až- do- nastaviteľné- šírka- 5mm
– overlockové- stehy
– elastické- stehy
– plastické- vyšívacie- stehy
– poloautomatická- 4- kroková- gombíková- dierka
Štandartné- příslušenstvo- kufrikového- šijaceho- stroja- Janome- 393:
– pätka- univerzálna
– pätka- pre- všívanie- zipsov
– pätka- pre- obšívanie- dierok
– pätka- pre- rovné- šitie
– pätka- obrubovací
– plnohodnotný- jedinečný- Vemie- pevný- kufrík
– sada- ihiel
– cievky- 5ks
– skrutkovače- (malý,- veľký)
– adapter- pre- slepý- steh
– olejnička
– filc- pod- navíjača- nití
– pedál- a- štandardné- príslušenstvo- pre- funkciu- stroja
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



