- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti šijacieho stroja Janome 603 DXL :
– 60 šijacích programov : základný, elastické ( strečové ) , overlockové a plastické vyšívanie , špeciálne stehy pre quiltovaním a patchwork
– stehy na prednom paneli , jednoduché Nastavením na display
– LCD displej , ktorý vás informuje o aktuálne nastavenom stehu
– jednoduchá voľba sťahovať pomocou tlačidiel – Stačí zvoliť číslo stehu a môžete ihneď šiť
– automatické nastavenie dĺžky a šírky stehu s možnosťou dodatočného nastavením
– Nastavenie pozície ihly pri rovného stehu pre jednoduchšie prešívanie a vyšívanie zipsu
– celokovová robustná Konštrukcia tela stroja Vrátane mechaniky , Ktorá zaručí veľmi tichý chod stroja a dlhú životnosť
– Horizontálny rotačný chapač Janome je veľmi stabilný a tichý, vďaka patentovanej konštrukciám nedochádza k zaseknutím chapačom
– priehľadný kryt chapača umožňuje dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke, kedykoľvek v priebehu šitia, je určený pre ľahšie a stredné ťažké materiály .
– Konštrukcia chapača umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite
– manuálne nastavenie prítlaku pätky
– kvalitné osvetlenie pracovnej plochy
– praktická schránka na príslušenstvo
– tlačidlo START / STOP slúži pre šitie bez pedálu , stroj sa rozbehne a zastaví ľan stlačením tlačidla
– elektronický ručný SPUSTAC umožní jemnú reguláciám rýchlosti šitia a stabilitu sily vpichu ihly
– automatické vytiahnutie spodnej nite pomocou tlačidla pre polohu ihly
– SFS – super podávací systém – sedemnásobne delený podávač
– rýchloupínací systém výmeny šijacích pätiek MATIC – pätku vymeníte SÚČIASTKY NO okamihu a bez šraubovania
– extra silný vpich ihly do materiálu
– Nastaviteľná šírka stehu max 7 mm
– nastaviteľná dĺžka stehu max 4,5 mm
– podrobný návod je samozrejmosťou
Štandardné príslušenstvo stroja Janome 603 DXL:
– pätka univerzálna
– pätka pre všívaním zipsu
– pätka pre automatické obšívaním dierok
– pätka obrubovacia
– pätka pre slepý steh
– látkový kryt stroja
– sada ihiel
– cievky ( 3ks )
– prídavný vertikálny niťový kolík
– malý a veľký držiak cievky
– štetec pre odstraňovaním nečistôt
– pedál a štandardné príslušenstvo pre funkciám stroja
Tiež vám odporúčame dokúpiť rôzne typy ihiel SCHMETZ určené pre tkaniny ako pleteniny , mikrotex , koža , ihly pre quiltovanie atď .
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4,5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 75 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



