- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Elektronický šijací stroj Janome 607 TXL:
Hlavné funkcie a výbava:
– 392 šijacích programov
– Horizontálny rotačný chapač Janome je určený pre ľahké a stredné ťažké materiály.
– Priehľadné kryt chapača – poskytuje dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke.
– Konštrukcia chapača umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite.
– 7 druhov automatických senzorových gombíkových dierok (hľa konfekčná).
– Možnosť vyšívaním písmen – hľa EURÓPSKA verze (vrátane mäkčeňov a čiarok).
– Veľký LCD displej – poskytuje informácie o aktuálnom nastavení stehu.
– Stehy na prednom paneli, jednoduché nastavenie na displeji.
– Jednoduchá voľba sťahovača pomocou tlačidiel.
– Šitie bez pedálu – ovládanie tlačidlom START / STOP.
– Elektronický ručný spúšťač – na plynulú reguláciu rýchlosti šitia.
– Extra silný vpich ihly.
– Manuálna nastavenie prítlaku pätky.
– Špeciálny program na latanie.
– Nastavenie polohy ihly pri zastavení – hore alebo dole v látky.
– Nastavenie pozícií ihly pri rovnomernom stehu s možnosťou dodatočného prestavenia.
– Automatický navliekač hornej nite prevlečie niť usko ihly v okamihu.
– Automatická spojka pre rýchle a ľahké navíjanie cievky spodnej nite.
– Automatické vytiahnutie spodnej nite pomocou tlačítka pre polohu ihly.
– Automatické nastavenie dĺžky a šírky stehu s možnosťou dodatočného prestavenia.
– Regulácia dĺžky stehu do 4,5 mm.
– Regulácia šírky stehu do 7 mm.
– Šitie dvojihlou – ozdobné šitie a skáčovanie tričiek.
– Automatický odstrih nití.
– Odrezávanie nite na bočnom kryte stroja.
– SFS podávací systém – sedemnásobne delený podávač so špeciálne tvarovanými zúbkami na zaistenie kvalitného podávania.
– Ovládanie podávača (podávacích zubkov) – voľný posun látky pri quiltovaní, vyšívanie, prišívanie gombíková…
– Rýchloupínací systém MATIC na výmenu šijacích pätiek.
– Robustná kovová konštrukcia a kovová mechanika stroja.
– Kvalitné osvetlenie pracovnej plochy.
– Tichý chod stroja.
Ponuka sťehov:
– Základné stehy
– Elastické (strečové) stehy
– Overlockové stehy
– Plastické vyšívacím stehy
– Quiltovacie stehy
– Patchworkové stehy
Pätky v základnej výbave:
– Piatka univerzálna
– Piatka pre všívanie zipsů
– Piatka pre automatické obšívanie dierok
– Piatka obrubovacia
– Piatka pre slepý steh
– Piatka pre patchwork ¼”
– Piatka cik-cak otvorená
– Piatka na saténové stehy F2
Ďalšie príslušenstvo v cene stroja:
– Sada ihliel
– 4 cievky
– Párač
– Prídavný vertikálny niťový kolík
– Držiak cievky malý
– Držiak cievky veľký
– Štetec na odstraňovanie nečistôt
– Nožný pedál s prívodným káblov
– Skrutkovač
– Karta na stehy pre umiestnenie na stroj
– Prídavný veľký stolík pre patchwork
– Inštruktážne DVD, podrobný slovenský návod
– Pevný kryt stroja
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | 301 a viac stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



