- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti šijacieho stroja Janome JANOME HD1800 EASY JEANS:
– 22 programov: základné, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívacie, ozdobné
– tichý chod motora
– robustná kovová konštrukcia stroja
– osvetlenie pracovnej plochy
– Horizontálne rotačný chapač najnovšej generáciám, patent Janome, zabraňuje vyskočením a zaseknutím nite, s extra dlho životnosť
– konštrukcia chapača umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite
– priehľadný kryt chapača znamená vždy dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke počas šitia.
– plnoautomatické šitie gombíkových dierok v jedinom kroku s jemnou reguláciám hustoty a šírky
– jednoduchá výmena šijacej pätky – rýchloupínací systém MATIC
– extra vysoký zdvih pätky pre pohodlné vkladanie aj vysokých vrstiev látky
– SFS-super podávací systém – sedemnásobne delený podávač, veľkoplošné zúbky podávač spolu s výkonným motorom Vám umožníme prešiť aj veľmi pevné látky
– Regulácia prítlaku na pätku 4 polohy, ktorý využijete pri šití rôznych materiálov v rôznom vrstvení
– plynulá regulácia dĺžky stehu 4 mm
– plynulá regulácia šírky stehu 6,5 mm
– zjednodušené navliekaním nite pre bezproblémové navlečenie nite do očka ihly
– manuálne správne nastavenie napätia nite
– automatický navliekač nite
– prišívaním Gombíková
– možnosť šitia dvojihlou pre efektné ozdobné šitie a skracovanie tričiek
– orezávač nite umiestnený na kryte osvetlenia
– zjednodušený systém navliekania nití
– extra silný vpich ihly
– voľné rameno pre šitie nohavíc
– praktická schránka na príslušenstvo
– plynulá regulácia rýchlosti, možnosť šiť veľmi pomaly, alebo zvyšovať plynule rýchlosť na maximum (pozor na niektoré značky šijacích strojov so skokovou reguláciou, kedy po zošliapnutí stroj ihneď rýchlo šije)
– automatická spojka pre rýchle a jednoduché navíjanie cievky spodnej nite
– ponorením podávačom pre šitie vo vyšívacom rámčeku (bez podávača), plátanie, prišívaním Gombíková, quiltovaním, vyšívaním, atď.
– tvrdý kryt chráni stroj pred prachom a poškodenia
– jednoduchá údržba
– podrobný návod v slovenčine
Štandardné príslušenstvo stroja JANOME HD1800 EASY JEANS:
– pätka pre automatický gombíkovú dierku
– pätka pre gombíkovú dierku
– pätka základná – cik-cak A
– pätka pre priamy steh H
– pätka overlocková C
– pätka priehľadná pre ozdobné stehy F
– pätka zipsový E
– pätka pre slepý steh G
– vodič pre rovné šitie
– 4ks cievky
– kolík pre druh niť
– pravítko, sada ihiel
– dvojihla
– paráčik, 2x šrobováčik
– Čistiaci štetček
– pedál a štandardné príslušenstvo
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 8,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 6 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |









