- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Šijacie stroje Janome JUNO E1015 sú jednoduché základné šijacie stroje so základnými stehmi. Majú vertikálny výkyvný CB chápač, voľné rameno, poloautomatickú gombíkovú dierku, volné rameno stroja… Na šijaci stroj je základná záruka 2 roky. Šijacie stroje umožňujú spätné šitie, plynulú reguláciu dĺžky a šírky stehu, prišívanie gombíkov. Umožňujú tiež šitie dvojihlou, s vhodnou ihlou dokážu prešiť aj riflovinu a umožňujú zakrytie podávača, čo využijete na šitie vo vyšívacom rámčeku, pri látaní a prišívaní gombíkov. Šijacie stroje Janome sú špičkové stroje za vynikajúcu cenu od japonského výrobcu. V případě, že máte zájem o stroj vyšší třídy s 3 letou zárukou doporučujeme stroje janome 920, janome 415, Janome 413Satd. které jsou určeny pro vyšší zátež a mají lepší výbavu.
hlavné funkcie a výbava:
– Vertikálny výkyvný CB chápač
– 15 programov šitia
– Voľné rameno na šitie rukávov a nohavíc
– poloatomatická gombíková dierka
– celokovová robustná konštrukcia tela stroja vrátane mechaniky zabezpečuje veľmi tichý chod stroja a jeho dlhú životnosť
– Spätné šitie – zapošitie na okraji látky
– Automatika navíjania cievky spodnej nite
– Prišívanie gombíkov
– Plynulá regulácia dĺžky stehu do 4 mm
– Plynulá regulácia šírky stehu do 5 mm
– Možnosť šitia dvojihlou
Destička podavače – možnosť šitia bez podávača: šitie vo vyšívacom rámiku, látanie, prišívanie gombíkov plynulá regulace rychlosti, možnost šít velmi pomalu, nebo zvyšovat plynule rychlost na maximum (pozor na některé značky šicích strojů se skokovou regulací, kdy po sešlápnutí stroj ihned rychle šije)
– Jednoduchá výmena šijacej pätky – rýchloupínací systém MATIC
– Osvetlenie pracovnej plochy
pätky v základnej výbave:
– Pätka univerzálna
– Pätka na všívanie zipsov
– Pätka na obšívanie dierok
– Patka pre slepý steh – darček
ďalšie príslušenstvo zahrnuté v cene stroja:
– Sada ihiel
– 3 cievky
– Páratko
– Skrutkovač
– Nožný pedál
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 23 × 33 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



