Lada Q60B-1
239,00 €
- DARČEK v hodnote 30eur ZADARMO!!! (platí do minutia zásob)
- celokovová konštrukcia
- 32 užitočných stehov
- kvalitný a tichý rotačný chapač
- tichý chod
- plná záruka 5 rokov!
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Lada Q60B-1 je moderný šijací stroj kvalitnej celokovovej konštrukcie s veľmi jednoduchou obsluhou a dlhou životnosťou. Vďaka zosilnenej konštrukcii a možnostiam nastavenia je určený pre každodenné použitie.
Šijací stroj Lada Q60B-1 s voliteľným príslušenstvom za výhodnú cenu!
Základná charakteristika:
– 32 stehov v základnej ponuke, overlockové, strečové, prešívacie a ozddobné.
– Celokovová konštrukcia tela stroja a mechaniky zaručuje tichý chod stroja a dlhú životnosť!
– Poloautomatický navliekač hornej nite prevlečie niť uškom ihly behom okamihu.
– Horizontálny magnetický rotačný chapač s antiblokom zabraňuje zaseknutiu nite a vďaka magnetu je chápač stabilný a tichý.
– Priehľadný kryt chapača znamená vždy dokonalý prehľad o množstve spodnej nite na cievke, kedykoľvek počas šitia.
– Jednoduchá výmena cievky spodnej nite bez nutnosti vyťahovať spodnej niť otvorom v stehovej doske.
– Automatická gombíková dierka v jednom cykle bez prepínania. Dierka sa ušije presne na rozmer gombíku pre ktorý je určená.
– Plynulé nastavenie dĺžky a šírky stehu Vám umožní každý steh prispôsobiť šitému materiálu.
– Plynulá regulácia tlaku prítlačnej pätky Vám uľahčia šitie najmä pružných a tenkých látok.
– Rýchloupínací systém výmeny šijacích pätiek – pätku vymeníte behom okamihu a bez skrutkovania.
– Sedemnásobne delený podávač so špeciálne tvarovanými zubami spolu s výkonným motorom
– Vám umožnia prešitie aj veľmi silných látok napr. 10-tich vrstiev jeansoviny.
– Úzke voľné rameno pre šitie rukávov a nohavíc.
– Automatická spojka pre rýchle a jednoduché navíjanie cievky spodnej nite.
– Šitie dvojihlou pre ozdobné šitie a skracovanie tričiek.
– Ovládanie podávača pre voľný posuv látky pri quiltovaní, vyšívanie a prišívanie gombíkov.
– Praktický orez nite na bočnom kryte stroja.
– LED osvetlenie pracovnej plochy, už žiadny tieň a výmena žiaroviek.
– Príslušenstvo a náhradné diely za prijateľné ceny.
– Nastaviteľná šírka stehu do 6 mm.
– Nastaviteľná dĺžka stehu do 4 mm.
– Systém ihiel: 130 / 705H (ihly s plôškou)
– Elektronický nožný spúšťač pre plynulú reguláciu rýchlosti šitia pri konštantnej sile vpichu ihly.
– Záruka 5 rokov na celý šijací stroj.
Príslušenstvo dodávané so strojom:
– pätka univerzálna “C”
– obojstranná pätka pre všívanie zipsov “I”
– pätka pre šitie automatických gombíkových dierok
– pätka pre prišívanie gombíkov
– veľké a malé zarážka nite
– vodič pre quilt
– skrutkovač
– párač
– cievky (4 ks)
– sada ihiel ( 3 ks)
– prídavný kolík (53 mm)
– podložka pod niť
– nožný spúšťač
– mäkký kryt
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 6,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 22 × 33 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 16 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 6 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 50 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 9 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |











