Redstar R10S Jeans
149,00 €
- limitovaná edícia JEANS
- plná 5 ročná záruka!
- 19 druhov stehov
- kovová konštrukcia
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Redstar R10 je šijací stroj klasickej konštrukcie, ktorý vďaka širokej ponuke stehov a možnosti nastavenia, ponúka veľmi dobrý pomer medzi výkonom a cenou. Redstar R10 je ideálna pre bežné domáce šitie.
Základná charakteristika:
– 19 stehov v základnej ponuke, vrátane otvoreného a uzavretého overlockového stehu.
– Celokovová konštrukcia tela stroja vrátane mechaniky, zaručuje tichý chod a dlhú životnosť!
– Vertikálny celokovový CB chápač.
– Plynulé nastavenie dĺžky stehu Vám umožní prispôsobiť každý steh šitému materiálu.
– Plynulé nastavenie šírky kľukatého stehu.
– Plynulá regulácia tlaku prítlačnej pätky Vám uľahčia šitie najmä pružných a tenkých látok.
– Veľkoplošné zúbky podávača spolu s výkonným motorom Vám umožnia prešitie aj veľmi silných
– látok napr. 10-tich vrstiev jeansoviny.
– Úzke voľné rameno pre šitie rukávov a nohavíc.
– Poloautomatické šitie gombíkovej dierky pomocou patky (4 kroky).
– Automatická spojka pre rýchle a jednoduché navíjanie cievky spodnej nite.
– Rýchloupínací systém výmeny šijacích pätiek – pätku vymeníte behom okamihu a bez skrutkovania.
– Možnosť šitia dvojihlou pre ozdobné šitie a skracovanie tričiek.
– Funkcie pre voľný posuv látky pri quiltovaní, vyšívanie a prišívanie gombíkov.
– Praktický orez nite na bočnom kryte stroja.
– Vstavané kvalitné LED osvetlenie pracovnej plochy.
– Nastaviteľná šírka stehu do 5 mm.
– Nastaviteľná dĺžka stehu do 4 mm.
– Systém ihiel: 130 / 705H (ihly s plôškou)
– Elektronický nožný spúšťač pre plynulú reguláciu rýchlosti šitia pri konštantnej sile vpichu ihly.
– Záruka 5 rokov na celý šijací stroj
Príslušenstvo dodávané so strojom:
– pätka univerzálna
– obojstranná pätka pre všívanie zipsov
– pätka pre šitie gombíkových dierok
– pätka pre prišívanie gombíkov
– veľká a malá zarážka na nite
– plátacia doštička
– vodič pre quilt – vatovacie pravítko
– olejnička
– párač
– cievky (4 ks)
– sada ihiel (3 ks )
– prídavný kolík (53 mm)
– podložka pod niť
– nožný spúšťač
– mäkký kryt proti prachu
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 22 × 33 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Možné dokúpiť |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 9 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |













