Redstar S200 Jeans
399,00 €
limitovaná edícia JEANS
197 programov
7x 1-krokových gombíkových dierok
automatické navliekanie nite
profesionálny rotačný chapač
bohaté príslušnstvo
stroj pracuje aj bez šlapátka
5-ročná plná záruka !!!
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Elektronický šijací stroj Redstar S200 je vhodný pre začiatočníkov i skúsené krajčírky. Má 197 programov (úžitkové, dekoračné, elastické, vyšíva veľkú i malú abecedu a špeciálne znaky). Práca so strojom je veľmi jednoduchá vďaka LCD displayu, ktorý zobrazuje práve zvolený steh a nastavenia. Taktiež máte k dispozícii automatické navliekanie nite, start/stop funkciu (netreba používať šlapátko), regulátor rýchlosti, manuálny prítlak pätky. Vďaka veľkej pracovnej ploche sa vám budú šiť pohodlne aj veľké výrobky. Stroj má 5 ročnú plnú záruku. Budete šiť kvalitne a bez starostí.
Šijacie stroje REDSTAR majú celý rad funkcií známych z vysoko kvalitných šijacích strojov. Sú to skvelé šijacie stroje s množstvom užitočných stehov! Vyšívajú až 8 typov dierok úplne automaticky. Môžete si nastaviť rýchlosť šitia a vyšívania, ako aj možnosť zastaviť prácu v polohe ihly UP / DOWN (hore-dole). Zariadenie automaticky chráni steh pred poškodením a zničením Vášho projektu.
Výhody stroja Redstar S200
– 197 programov REDSTAR S200 – úžitkové, overlockové, elastické, quiltovacie, dekoratívne pre dokonalý výsledok Vašich projektov…
– 7 typov plne automatických gombíkových dierok rôznych tvarov
– Start/stop tlačidlo – skvelá funkcia, ktorá vám umožňuje šiť bez použitia šlapátka. Šijací stroj môžete ovládať len jedným prstom
– Zväčšená pracovná plocha – veľké projekty už sa nebudú zosúvať a padať z pracovnej plochy
– Nastaviteľný prítlak pätky – perfektné pri šití rôzne hrubých materiálov
– Horizontálny rotačný chapač – tichší a spoľahlivejší chod stroja s jednoduchou údržbou
– Voľné rameno – pre šitie či opravu rukávov a nohavíc
– Moderné LED osvetlenie – silné osvetlenie, ktoré nebude unavovať vaše oči a bude šetriť energiu
– Zastavenie ihly v UP/DOWN polohe – hore/dole podľa toho, čo sa vám práve hodí, bez manuálneho pretáčania pre rýchlu prácu
– Prehľadný LCD display – zobrazuje zvolený steh a parametre (šírka, dĺžka, aktivované funkcie aj odporúčanú pätku)
– Rýchloupínacie pätky – jednoduché a rýchle menenie pätiek podľa potreby
– Pätky vo výbave – základná, riasiacia, vyšívacia, lemovacia, overlocková, aplikačná, na zips, na našívanie gombíkov, na gombíkovú dierku, na dolnú dĺžku
– Plynulý spätný chod – zaistí vaše stehy na začiatku i konci šitia proti uvoľnovaniu a páraniu stehu
– REDSTAR S200 ponúka 5-ročnú plnú záruku pre bezstarostné šitie !!!
– REDSTAR šijacie stroje disponujú kovovou konštrukciou, spoľahlivou mechanikou a dlhoročnou tradíciu v obore. Šijacie stroje majú predĺženú päťročnú záruku (záruka je bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja).
– Užívajte si plnú ZÁRUKU až 5 rokov a pracujete bez starosti na svojich projektoch. Predajom naše služby nekončia…
– Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
– Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 16 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 4,5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 300 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál |
| Výška zdvihu pätky | 9 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |





