- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jack A2 1-ihlový šijací stroj so spodným podávaním a automatickým odstrihom nite na šitie ľahkých a stredných materiálov, servomotor v hlave stroja s úspornou prevádzkou (odpadá nutnosť výmeny klinového remeňa), programovateľný panel na zadávanie celého radu užitočných funkcií, centrálne mazanie pre dlhú životnosť stroja, LED osvetlenie pracovnej plochy. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať)
Technické parametre:
– ihly 16×231 (DBx1) hrúbka 11-18 (75-110)
– max. zdvih pätky 5-13mm
– max. otáčky 4000ot./min.
– dĺžka stehu 0-5mm
V našej ponuke priemyselné šijacie stroje nájdete výber toho najpredávanejšieho z kategórie priemyselných šijacích strojov.
Výber priemyselného šijacieho stroja podľa typu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale vždy je potrebné si dobre premyslieť na akú prácu budete potrebovať šijací stroj. Čo nenájdete v našej ponuke na e-shope na to Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Naši technici Vám poradia pri výbere šijacieho stroja presne pre Vaše potreby. Poradíme vám ako s technológiou, tak zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávku náhradných dielov.
Majte na pamäti
priemyselné šijacie stroje síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita, výkon a životnosť sa nedá nikdy porovnávať. Nenechajte sa zmiasť tvrdením, že domáci šijací stroj zvládne to čo priemyselný šijací stroj. Priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, majú permanentné mazanie (olejovú vaňu alebo uzavrený kolobeh), ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje Vám ponúkajú niekoľko typov podávania materiálu a to ako ihlové, ihlové a spodné, potrojné, kolieskové a podobne. Všetky typy podávania majú za úlohu kvalitné podávanie materiálu na ktoré sú určené. Od hodvábu, džínsy až po kožu a podobne v rôzny hrúbkach materiálu.
Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, ktoré nájdete v našej ponuke.
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 41 kg |
|---|---|
| Rozmery | 69 × 29 × 55 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie |
| Dĺžka ramena po ihlu | 26,5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Použitie | Konfekcia |
| Výkon servomotora | 550 W |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | 16×231 |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 13 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |




