Jack H2 (TEST)
750,00 €
na ťažké šitie
ovládací panel
LED osvetlenie
rýchlosť šitia až 2000 stehov/min
dĺžka stehu do 8 mm
zdvih pätky až 16 mm (manuálne 8 mm)
ihly DPx17 20-23#
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jack H2 1-ihlový stroj s viazaným stehom určený na šitie hrubých materiálov (napr. koža, poťahové materiály), vybavený energeticky úsporným motorom zabudovaným priamo v hlave stroja (systém Direct Drive). Toto riešenie zaručuje tichý chod a nízku spotrebu elektrickej energie. Stroj má aj funkciu polohovania ihly. Dvojitý transport (spodný posuv a vrch – kráčajúca pätka) zaisťuje dokonalý pohyb vrchnej a spodnej vrstvy šitých materiálov. Stroj má čitateľný ovládací panel zabudovaný v hlave a LED podsvietenie na ihlovej lište. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať).
Technické parametre:
- rýchlosť šitia až 2000 stehov/min
- dĺžka stehu do 8 mm
- zdvih pätky až 16 mm (manuálne 8 mm)
- ihly DPx17 20-23#
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 46 kg |
|---|---|
| Rozmery | 72,5 × 28 × 55,8 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Výkon servomotora | 750 W |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | DPx17 |
| Typ podávania | Zúbkové, Pätkové |
| Typ šitého materiálu | Ťažký materiál |
| Výška zdvihu pätky | 16 mm |
| Maximálna šírka stehu | 6 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |













