Elna 970 eXpressive
6739,00 €
Vyšívajte ako profesionál s vyšívacím strojom ELNA !
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Elna 970Expressive je poloprofesionálny vyšívací stroj, ktorý má:
– 7 ihiel má Elna 970Expressive !!!
– je kompatibilný s Digitizer MBX verzia 5.0
– je kompatibilný s Tajima rámčekmi
– má väčšiu kapacitu spodnej cievky
Vyšívajte ako profesionál s Elna 970Expressive, ktorá Vás prekvapí kvalitou každej výšivky k ktorou očaríte svojich zákazníkov!!!
TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
– 7 ihlový vyšívacie stroj
– Otočný farebný displej (RCS) 4.6 “x 3.4” (117.2 x 88.4 mm)
– Nezávislý navíjač cievok spodnej nite
– Start / Stop tlačidlo
– Automatický odstrih nite
– Rotačný chápač (priemyselný)
– Extra veľké cievky spodnej nite
– 6 zabudovaných bielych LED dión na štyroch rôznych miestach
– Viacjazyčný displej (12 typov jazykov)
– Kompatibilný s programom Digitizer EX V 5.0
– Jeden USB vstup
– Prepojenie s PC
– Kompatibilný s rámčekmi Tajima
– Odnímateľný LCD panel (môžete pracovať s panelom na stroji alebo len používať editáciu priamo na stroji)
VYŠÍVACIE VLASTNOSTI:
– 50 zabudovaných vyšívacích vzorov
– 10 fontov pre monogramy
– Maximálna vyšívacia plocha 240×200 mm (9.4 “x 7.9”)
– Maximálna vyšívacia rýchlosť: 800 stehov / min.
– Editovateľné funkcie vrátane: veľkosti, otočenie, zväčšenie, duplikácia, kombinovanie vzorov.
– Automatický návrat späť do výšivky
– Sensor pretrhnutí hornej i spodnej nite
– Automatický a nastaviteľný orez nite
– Nastavenie dĺžky stehu
– Kontrola umiestnenia výšivky (tracing)
– Pružný steh
– Ukazovateľ času výšivky a ukazovateľ stehov výšivky
– Nastaviteľný rámik
– Prenos vzoru z PC do stroja cez USB
– Formát vyšívanie: .jef +, .jef, .dst
VÁHA A ROZMERY STROJA:
– Rozmery: hĺbka 365mm x výška 660mm x šírka 520 mm (14.3 “x 25.9” x 20.9 “)
– Váha: 23 kg (50 lbs.)
ŠTANDARDNÉ PRÍSLUŠENSTVO:
– Rámček M1 9.4 “x 7.9” (240 X 200 mm)
– Rámček M2 5 “x 4.3” (126 X 110 mm)
– Rámček M3 2 “x 2” (50 X 50 mm)
– Sieťky na cievky nití
– Stojan na cievky nití
– Filcová podložky (veľká a malá)
– Cievky spodnej nite
– Skrutkovač (veľký a malý)
– Uhlový skrutkovač
– Olejnička
– Čistiaca kefa
– Paráčik
– Nožnice
– Pinzeta
– Sada ihiel
– Ručný navliekač nite
– USB kábel
– Návod na obsluhu
– Box na príslušenstvo
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 23 kg |
|---|---|
| Rozmery | 36,5 × 52 × 66 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Maximálna veľkosť vyšívacieho poľa | 240 x 200 mm |
| Počet ihiel na hlavu | 7 ihiel |
| Počet nití | 7 |
| Počet vyšívacích hláv | 1 |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |




