- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Nový 3 ihlový coverlock spodom krycí, je optimálne vybavený tak, aby zvládol všetky typy tkanín. EasyCover prekvapí svojou kvalitou a jednoduchým ovládaním. Elna EasyCover je najšikovnejší coverlock.
Coverlock doplňuje klasický šijací stroj a overlock, má perfektný krycí steh a retiazkový steh. Tento stroj je nevyhnutný pre každú krajčírku, ktorá hľadá výkonný domáci coverlock.
Vďaka novej funkcii ,, Tension Control Level ,, – TLC, môžete ľahko meniť nastavenia z ťažších tkanín na ľahké. Máte voľné ruky vo svojom tvorení, môžete ľahko prechádzať s ťažkých pletenín pre dekoráciu domácností na ľahké pleteniny. S funkciu TNC nemusíte meniť napätie, táto automatická funkcia automaticky mení napätie nití.
EasyCover má farebne značené dráhy pre ľahké navlečenie nití a jednoduché navlečenie chapača. Stroj je navrhnutý pre jednoduché použitie a bezchybný výsledok !!!
TECHNICKÉ ÚDAJE:
– 14 šijacích stehov
– Krycia steh (3 mm alebo 6 mm)
– Retiazkový steh (3 pozície ihly)
– Voľné rameno
– Veľká pracovná plocha
– 4 stojančeky na niť
– Pedál
– Rýchlosť šitia až 1000 stehov / min
– Nastaviteľná dĺžka stehu 1 až 4 mm
– Maximálna šírka stehu: 6 mm
– Diferenciálne podávanie 0.5 až 2.25
– Nastaviteľné napätie nite 0 až 9
– Automatické nastavenie napätia nití
– Tension Level Control – TLC: automatické nastavenie napätia nití na silný alebo slabý materiál
– Jednoduché navlečenie chapača
– Farebne značené dráhy nití
– Nastavenie prítlaku pätky
– Teleskopický vodič nití
– Vstavaný orezávač nití
– Biele osvetlenie – LED
– Vysúvacia rukoväť
– Protiprachový kryt
VEĽKOSŤ A ROZMERY:
– Šírka: 414 x výška 335 x hĺbka 243 mm / šírka 16.30 x výška 13.20 x hĺbka 9.60
– Váha: 8.6 kg / 19 lbs
– Pracovná plocha: šírka 143 x hĺbka 100 mm / šírka 5.60 x výška 3.95
ŠTANDARDNÉ PRÍSLUŠENSTVO:
– Box na príslušenstvo
– 4 biele niťové tanieriky
– 4 držiaky niťou
– 2 zarážky (stredné a malé)
– Pinzeta
– Navliekač ihly
– 4 cievky nití
– 4 sieťky na nite
– Kefa na nečistoty
– 2 upevňovacie skrutky pre príslušenstva
– Zostava ihiel ELx705
– Pedál
– Protiprachový kryt
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO (možno dokúpiť):
– Zostava ihiel systém ELx705
– Nastaviteľný vodič lemu
– Pätka pre našívanie gumy široká / úzka
– Priehľadná pätka
– Pätka so stredovým vodičom
– lemovače
– Zakladač: 8-32 mm alebo 12-42mm
– Prídavný stolík 295 x 205 mm
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 8,6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 41 × 33 × 24 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 10 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 3 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 4,5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 5,6 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



