- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Kombinovaný 2-5 nitný (overlock) obnitkovací stroj s retiazkovým a spodom krytým stehom (coverlockom). Výhodou je funkcia mtc – rýchla úprava uvoľnených slučiek na stehoch pootočením páčky. Výklopná pätka, odstaviteľný orez, diferenciál, display s nápoveďami.
Jednoduché nastavenie presahu obnitkovania. V ponuke má retiazkový steh, štyri druhy “”cover”” (spodom krytých) stehov a ďalšie kombinácie stehov. Steh na “”pevné”” švy. Ideálny na husto tkané látky ako napríklad rifľovina. Troj a štvornitný spodom krytý steh vám ponúka obzvlášť trvanlivé a ploché šitie s vysokou elasticitou. BERNINA lay-in systém vám umožňuje rýchle a ľahké osnovanie. Stroj je tiež vybavený navliekačom nite do chapača. Ľahká a ergonomická manipulácia. Vďaka priesvitnému panelu a červenému indikátoru, ľahko nájdete ideálnu pozíciu pre navliekanie ihiel a chapačov.
Počet stehov:
24 (overlockové stehy napr: 4-nitný obnitkovací, 3-nitný superelastický, obnitkovací, plochý, rolovací, obrubovací, 2-nitný plochý, obnitkovací a obrubovací + coverlockové stehy s dvomi alebo tromi ihlami…)
Popis:
– až 1500 stehov za min.
– LCD panel (zobrazenie potrebných nastavení)
– farebné vyobrazenie na osnovania stroja
– MTC systém – nastavenie dĺžky slučiek v stehu
– plynule nastaviteľná dĺžka stehu 1-4mm (na boku stroja)
– šírka overlockového stehu 3-9mm
– pätky rýchloupínacie (výklopné)
– nožný ovládač – elektronický (bez zohrievania)
– orez nite na boku stroja
– nastaviteľný prítlak pätky
– diferenciálny posuv látky (od natiahnutia po nariasenie látky) – ovládanie je na boku stroja
– univerzálna stehová doska – šitie obrúb (rolovanie)
– navliekač nite dolného chapača
Príslušenstvo:
– elekronický nožný ovládač
– zaisťovacie kotúče na nite (5ks)
– pinzeta
– štetec + nasadzovač ihly
– sieťky
– sada ihiel (130/705H)
– malý skrutkovač
– olejnička
– taška na príslušenstvo
– kryt stroja
– kryt horného chapača (na 2-nitné stehy)
– miska na odrezky
– kolík na cievku s niťou
– platňa na rozšírenie plochy (pri retiazkovom a spodom krytom šve)
– šijacia pätka pre spodom krytý šev
– náhradný spodný orezávač
Zvláštne príslušenstvo na objednávku:
– pätka na slepý steh
– pätka na prišívanie gumy
– pätka na prišívanie šnúrky
– pätka na gorálky, perly…
– nadstavec na riasenie
– vodič hrán
– vodič pre cover stehy
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 × 40 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



