- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jednoduchý, ľahko používateľný a cenovo dostupný stroj s dobrou výbavou. Môžete naraz strihať, šiť a zakončovať okraje pohodlne na všetkom, vrátane jemného hodvábu, saténu, denimu, ovčej vlny a strečových látok. Hoci je to stroj základnej kategórie, vďaka jeho univerzálnym vlastnostiam šijete profesionálne, rýchlo a jednoducho.
2-4 nitný overlock s možnosťou obrubovania, odstaviteľným orezom, miskou na odrezky a diferenciálnym posuvom látky. K dispozícii máte 10 rôznych typov stehu od dvojnitných, trojnitných a 4-nitných až po ploché, superelastické, obrubovacie a pikotové stehy.
Technické informácie:
– 10 stehov: 4-nitný obnitkovací, 3-nitný superelastický, obnitkovací, plochý, rolovací, obrubovací, 2-nitný plochý, obnitkovací a obrubovací
– rýchlosť 1500 stehov / min
– farebné schémy pre zjednodušené naosnovanie stroja
– plynule nastaviteľná dĺžka stehu 1-7 mm na boku stroja
– rýchloupínacie pätky
– elektronický nožný ovládač bez zahrievania so zvýšenou silou priepichu
– nastaviteľný prítlak pätky pre šitie hrubých aj tenkých materiálov
– diferenciálny posuv (od natiahnutia po nariasenie látky) – ovládač je na boku stroja
– rolovací steh
– odkrytovanie priestoru chapačov pre ich jednoduché naosnovanie
– miska na odrezky
– štandartné ihly vzadu sploštené (130/705H)
V príslušenstve stroja:
– elektronický nožný ovládač
– zaisťovacie kotúče na nite
– pinzeta
– štetec + nasadzovač ihly
– sieťky na klzké nite
– sada ihiel (130/705H)
– olejnička
– malý skrutkovač
– taška na príslušenstvo
– kryt stroja
– kryt horného chapača (pre 2-nitné stehy)
Voliteľné príslušenstvo:
– pätka na slepý steh
– pätka na gumu
– pätka na paspulku
– pätka na našívanie goráliek
– pätka na riasenie
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 36 × 35 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |


