Lada 700D
370,00 €
- 6 základných stehov, ktoré možno kombinovať!
- profesionálne šitie
- rýchle navlečenie nití
- 5 patiek zadarmo!
- automatická navliekač spodného chapača
- kvalitné orezávanie látky
- box na orezaný odpad
- voľné rameno
- bezpečnostný spínač
- kvalitná mechanika
- výkonný motor 120w
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Lada 700 D je domáci overlock s ktorým vždy docielite profesionálny vzhľad Vašich výrobkov. Pri overlockoch vždy predstavovalo najväčší problém navliekanie nití a tak bolo pri konštrukcii Lady 700 D hlavným cieľom vytvoriť overlock, ktorý bude mať veľmi jednoduché navliekanie a výsledkom je overlock do ktorého navečete všetky štyri nite do troch minút!
Ako darček navyše dostanete k Lada 700 D!
– pätku na slepý steh
– pätku na perly
– pätku na všívanie gumy
– pätku na paspulky
– pätku pre riasenie
Prehľad základných stehov Lada 700 D:
4 – nitný obnitkovací steh
pre zošívanie a súčasné začistenie všetkých materiálov, obvzlášť elastických látok.
3 – nitný obnitkovací steh široký
pre začisťovanie okrajov látok a ozdobné obšívanie okrajov látok.
3 – nitný obnitkovací steh úzky
Pre začisťovanie okrajov látok a ozdobné obšívanie okrajov látok.
3 – nitný lemovací steh úzky
Pre začistenie alebo ozdobné ukončenie okrajov ľahkých až stredne ťažkých látok.
3 – nitné rolovacie lemovanie
Pre ozdobné obšívanie okrajov jemných látok.
3 – nitný ozdobný obnitkovací steh široký
Pre začistenie a ozdobné ukončenie okrajov ľahkých až stredne ťažkých látok.
Základná charakteristika Lada 700 D:
– Jednoduché prestavenie zo 4-nitného stehu na 3-nitný, stačí len vybrať ihlu.
– Jednoduché prepnutie pre šitie rolovacieho lemovania, pomocou jedinej páčky.
– Mechanizmus pre uvoľnenie regulátorov napätia nití pre ľahké navliekanie.
– Prehľadné a farebne odlíšené navliekacie dráhy.
– Automatiku navliekač dolného chapača.
– Plynulá regulácia napätia nití.
– Diferenciálne podávanie s plynulou reguláciou 0.5 až 2.0 znamená, že stroj je vybavený dvoma
podávači a vďaka tomu ušijete všetky materiály rýchlo a výsledok bude vždy perfektný.
– Plynulé nastavenie dĺžky stehu 0.5 až 4 mm.
– Silný orezávací systém, ktorý hladko a presne oreže každú látku.
– Box na orezaný odpad
– Jednoduché vypnutie orezávacieho noža, prepnutím páčky.
– Po vypnutí zostáva nôž v hornej polohe a slúži ako vedenie pre okraj šitej látky.
– Plynulé nastavenie šírky stehu (orezu) 4 až 7 mm.
– Voľné rameno pre šitie manžiet a rukávov.
– Profesionálny zdvih prítlačnej pätky.
– Rýchloupínací systém výmeny prítlačnej pätky.
– Nastaviteľný tlak prítlačnej pätky.
– Vstavané kvalitné osvetlenie pracovnej plochy.
– Bespečnostný spínač, stroj sa nerozbehne ak máte otvorený predný kryt.
– Podrobný návod na použitie vrátane voliteľného príslušenstva.
– Zosilnená mechanika pre každodenné použitie.
– Elektronický nožný spúšťač pre plynulú reguláciu rýchlosti šitia pri konštantnej sile vpichu ihly.
– Rýchlosť šitia až 1250 stehov za minútu.
– Kvalitný a výkonný motor 120 W.
– Systém ihiel: 130 / 705H HA x 1 (ihly s plôškou).
– Záruka 5 rokov na celý šijací stroj.
Príslušenstvo dodávané so strojom Lada 700 D:
– 4 x biela niť (nite sú navlečené v stroji)
– štetec
– sieťka na cievky s niťou
– skrutkovač
– krycie tanieriky na cievky nití
– pinzeta
– sada ihiel
– kľúč na výmenu ihly
– schránka na príslušenstvo
– olejnička
– box na orezaný odpad
– mäkký ochranný kryt proti prachu
– nožný spúšťač
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 28 × 31 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5,5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |













