Redstar H400 Jeans
999,00 €
• limitovaná edícia JEANS
• záruka 5 rokov!
• 100 šijacích stehov
• 3 x abeceda
• 12 x 1-kroková gombíková dierka
• funkcia START / STOP, prevádzka aj bez regulátora rýchlosti
• LED osvetlenie
• automatické navliekanie nite do ihiely
• max. dĺžka stehu: 5,0 mm,
• max. šírka stehu: 7,0 mm,
• max. rýchlosť šitia : až 900 ot / min
• max. veľkosť vyšívacieho rámu: 180 x 120 mm
• 100 vstavaných výšiviek
• 120 vstavaných vyšívaných rámčekov
• importovanie vlastných návrhov cez port USB
• 6 vstavaných veľkostí abecedy
• max. šírka stehu: 7,0 mm,
• snímač a detekcia veľkosti vyšívacieho rámu
• zmena veľkosti vzoru priamo na obrazovke
• presné umiestnenie výšivky podľa želania
• rýchlosť vyšívania: 400 – 800 ot / min
• 2x vyšívací rám (180 x 120 m.m, 70 x 50 m.m)
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
REDSTAR H400 JEANS šijací a vyšívací stroj v jednom!
Vyšívacia jednotka + 2 rámčeky + vyšívací software EZ Converter ZDARMA
Vlastnosti šitia REDSTAR H400 JEANS:
– jednoduchá a intuitívna obsluha na 3,5 palcovej dotykovej obrazovke s dotykovým perom
– 100 šijacích stehov REDSTAR H400 JEANS
– 3 x abeceda
– 12 x 1-kroková gombíková dierka
– horizontálny systém chapača
– snímač spodného množstva spodnej nite
– nastavenie rýchlosti šitia na prednej strane stroja
– tlačidlo na odstrih nití
– funkcia polohovania ihly
– funkcia spájania šitím
– funkcia START / STOP, prevádzka aj bez regulátora rýchlosti
– LED osvetlenie
– automatické navliekanie nite do ihiely
– max. dĺžka stehu: 5,0 mm,
– max. šírka stehu: 7,0 mm,
– max. rýchlosť šitia : až 900 ot / min
– 8 pätiek v základnej výbave
Vlastnosti vyšívania REDSTAR H400 JEANS:
– max. veľkosť vyšívacieho rámu: 180 x 120 mm
– EZ prevodník a kombinovanie softvéru
– 100 vstavaných výšiviek
– 120 vstavaných vyšívaných rámčekov
– importovanie vlastných návrhov cez port USB
– vytvorenie max. dva monogramov vo vyšívaných rámčekoch
– jednoduché ukladanie vzorov do pamäte
– intuitívne zostavenie slov a viet z písmen
– 6 vstavaných veľkostí abecedy
– max. šírka stehu: 7,0 mm,
– snímač a detekcia veľkosti vyšívacieho rámu
– zmena veľkosti vzoru priamo na obrazovke
– presné umiestnenie výšivky podľa želania
– rýchlosť vyšívania: 400 – 800 ot / min
– 2x vyšívací rám (180 x 120 m.m, 70 x 50 m.m)
– jednoduché a intuitívne ovládanie na dotykovej obrazovke
Stroje, ktoré zakúpite u nás, majú zaistený nadštandardný záručný a pozáručný servis. Môžete využívať na rozdiel od našej konkurencie nie jedno servisné miesto, ale 2900 zberných miest v rámci SR a garantujeme Vám najrýchlejší servis ako záručný, tak pozáručný na všetky značky šijacích strojov, overlockov, coverlockov a vyšívacích strojov, ktoré u nás zakúpite. Stroje nikam neposielame, servis ako jediný vykonávame priamo u nás.
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 13,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 51 × 41 × 45 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 16 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna veľkosť vyšívacieho poľa | 180 x 200 mm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4,5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 200 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 9 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |










