- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Technické vlastnosti:
Tichý chod motora
Robustná kovová konštrukcia stroja
Osvetlenie pracovnej plochy
Vertikálny kývavý CB chapač
Celkom 15 šijacích programov: základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívacie, ozdobné …
Šitie gombíkových dierok na 4 kroky
Jednoduchá výmena šijacích pätiek – rýchloupínací systém SYSTÉM MATIC
Extra vysoký zdvih pätky – pohodlné vkladanie aj vysokých vrstiev látky
Páčka pätného šitia
Plynulá regulácia dĺžky stehu
Plynulá regulácia šírky stehu
Integrovaný navliekač nite – bezproblémové navliekanie nite do očka ihly
Manuálne nastavenie napätie nite
Prišívanie gombíkov
Možnosť šitia dvojihlou
Orezávač nite umiestnený na kryte osvetlenia a na pätkovej tyči
Zjednodušený systém navliekania nite
Prešije viac ako 8 vrstiev džínsoviny
Extra silný vpich ihly voľné rameno na šitie rukávov a nohavíc
Praktická schránka na príslušenstvo
Dostatočne dlhé voľné rameno
Automatika navíjania cievky spodnej nite
Ponorenie podávača – šitie vo vyšívacom rámčeku (bez podávača), látanie…
Tvrdý kufor chráni stroj pred prachom a poškodením
Ľahká údržba a mazanie chapača stroja
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7,9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 25 × 35 cm |
| Funkcie | Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



