Minerva M320
189,00 €
- 32 typov stehu
- Volič dĺžky stehu 0-4 mm
- Volič šírky stehu 0-5 mm
- 4-kroková gombíková dierka
- Volné rameno na pohodlné šitie rukávov
- Automatický navíjač spodnej nite
- Celokovový CB chapač
- Celokovová konštrukcia
- Šitie dvojihlou
- Navliekač ihly
- LED osvetlenie
- 70 W motor
- Záruka 3 roky!
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Minerva M320 kvalitný mechanický šijací stroj. Stroje vhodné na šitie všetkých materiálov.
Minerva M320 je veľmi kvalitný šijací stroj pre domácnosť s celokovovou konštrukciou. Je vybavený 32 typmi stehov, plynule nastaviteľnou dĺžkou aj šírkou stehu, LED osvetlením a 70 W motorom.
Parametre stroja:
– 32 typov stehu
– Volič dĺžky stehu 0-4 mm
– Volič šírky stehu 0-5 mm
– 4-kroková gombíková dierka
– Volné rameno na pohodlné šitie rukávov
– Automatický navíjač spodnej nite
– Celokovový CB chapač
– Celokovová konštrukcia
– Šitie dvojihlou
– Navliekač ihly
– LED osvetlenie
– 70 W motor
– Vybavenie:
– Ovládací pedál
– Schránka na príslušenstvo
– Základná univerzálna pätka
– Zipsová pätka
– Pätka pre prišívanie gombíkov
– Pätka pre jednokrokovú gombíkovú dierku
– Skrutkovač
– Parátko
– Štetec na čistenie stroja
– Náhradné cievky
– Plstená podložka pod hornú špulku nite
– Prídavný kolík na šitie dvojihlou
– Vstavaný navíjač cievky
– Mäkký obal proti prachu
– Navliekač nite do ihly
– Záruka 3 roky!
Kto by nepoznal značku šijacích strojov Minerva. Najväčšieho výrobcu šijacích strojov vo vtedajšom Československu.
Pôvodná výroba domácich šijacích strojov bola v roku 1968 plne nahradená výrobou šijacích strojov priemyselných, čo vydržalo až do 90. rokov dvadsiateho storočia. Avšak už v roku 1990 Minerva obnovila výrobu šijacích strojov pre domácnosť vzhľadom na vzrastajúce požiadavky žien v domácnostiach, ktoré doma chceli šiť pre seba a svojich blízkych.
V roku 1994 bol vývoj dizajnu domácich šijacích strojov prevzatý britskou spoločnosťou European Solution Ltd.
V roku 1997 bola spoločnosť Minerva Boskovice, a.s. odkúpená nemeckou spoločnosťou DURKOPP Adler. Celé prevzatia značky bolo dokončené v roku 1999, kedy sa obchodná značka Minerva úplne mení na DURKOPP Adler a Minerva prerušila výrobu šijacích strojov pod svojou pôvodnou značkou.
V súčasnosti spadá DURKOPP Adler, teda aj Minerva do spoločnosti SGSB Co., Ltd., pod ktorú okrem iných patrí aj značky Pfaff, KSL, Richpeace a ďalšie.
Vďaka spolupráci britskej spoločnosti sa obnovila výroba šijacích strojov pod značkou MINERVA a naďalej si môžete užívať kvalitné šijacie stroje. Vzhľadom k tomu, že značka Minerva bola vždy preslávená svojou kvalitou, bolo toto najdôležitejším faktorom pre výber výrobcu šijacích strojov. Preto sú domáce šijacie stroje značky Minerva vyrábané jednou z najväčších Taiwanských firiem na výrobu šijacích strojov.
Každý vyrobený kus podlieha najvyššej kontrole, preto sa môžete vždy spoľahnúť, že šijací stroj Minerva bude fungovať bez porúch a bude Vám slúžiť dlhé roky, tak ako bolo vždy zvykom.
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 22 × 33 cm |
| Funkcie | Automatický navliekač nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 15 cm |
| Gombíková dierka | 4-kroková |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Automaticky |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 50 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | CB |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál |
| Výška zdvihu pätky | 7 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



