- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jack F4 1-ihlový šijací stroj so spodným ponorným podávaním na šitie ľahkých a stredných materiálov, servomotor v hlave stroja s úspornou prevádzkou 1 x 240V, LED osvetlenie pracovnej plochy, polohovanie ihly, centrálne mazanie pre dlhú životnosť. Uvedená cena je bez montáže zariadenia. Montáž a dodanie zariadenia si môžete objednať ako doplnkovú službu. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať)
Technické informácie:
– Ihly 16×231 (DBx1) sila 11-18 (75-110) odporúčame ORGAN
– max. dĺžka stehu 5mm
– max. zdvih pätky 5-13mm
– max. otáčky 4000 ot./min
– napájanie 1x240V 50Hz
– Úspora energie
– Zabudovaný energeticky úsporný motor, ktorý šetrí až 71% energie v porovnaní so spojkovým motorom a inteligentným pohotovostným režimom, ktorý vypne stroj, keď je neaktívny.
– Ovládací panel
– Ľahko použiteľný ovládací panel s reguláciou rýchlosti, polohovaním ihly a funkciou Reset na obnovenie výrobných nastavení.
– Pridanie možnosti stehov
– Stehy môžete ľahko pridať aj po jednom kroku pomocou špeciálneho tlačidla.
– Možnosti šitého materiálu
– Na ľahké a stredné šitie.
– Bezpečnostný senzor
– Senzor, ktorý odpojuje stroj počas servisných činností, zaisťuje bezpečnosť obsluhy.
V našej ponuke priemyselné šijacie stroje nájdete výber toho najpredávanejšieho z kategórie priemyselných šijacích strojov.
Výber priemyselného šijacieho stroja
podľa typu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale vždy je potrebné si dobre premyslieť na akú prácu budete potrebovať šijací stroj. Čo nenájdete v našej ponuke na e-shope na to Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Naši technici Vám poradia pri výbere šijacieho stroja presne pre Vaše potreby. Poradíme vám ako s technológiou, tak zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávku náhradných dielov.
Majte na pamäti
priemyselné šijacie stroje síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita, výkon a životnosť sa nedá nikdy porovnávať. Nenechajte sa zmiasť tvrdením, že domáci šijací stroj zvládne to čo priemyselný šijací stroj. Priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, majú permanentné mazanie (olejovú vaňu alebo uzavrený kolobeh), ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje Vám ponúkajú niekoľko typov podávania materiálu a to ako ihlové, ihlové a spodné, potrojné, kolieskové a podobne. Všetky typy podávania majú za úlohu kvalitné podávanie materiálu na ktoré sú určené. Od hodvábu, džínsy až po kožu a podobne v rôzny hrúbkach materiálu.
Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, ktoré nájdete v našej ponuke.
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Šijacie stroje – čo ste o nich nevedeli!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 38,7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 69 × 29 × 55 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie |
| Dĺžka ramena po ihlu | 26,5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Použitie | Konfekcia |
| Výkon servomotora | 550 W |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | 16×231 |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 13 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |

















