Jack H2
709,00 €
- na ťažké šitie
- ovládací panel
- LED osvetlenie
- rýchlosť šitia až 2000 stehov/min
- dĺžka stehu do 8 mm
- zdvih pätky až 16 mm (manuálne 8 mm)
- ihly DPx17 20-23#
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Jack H2 1-ihlový stroj s viazaným stehom určený na šitie hrubých materiálov (napr. koža, poťahové materiály), vybavený energeticky úsporným motorom zabudovaným priamo v hlave stroja (systém Direct Drive). Toto riešenie zaručuje tichý chod a nízku spotrebu elektrickej energie. Stroj má aj funkciu polohovania ihly. Dvojitý transport (spodný posuv a vrch – kráčajúca pätka) zaisťuje dokonalý pohyb vrchnej a spodnej vrstvy šitých materiálov. Stroj má čitateľný ovládací panel zabudovaný v hlave a LED podsvietenie na ihlovej lište. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať)
Technické parametre:
– rýchlosť šitia až 2000 stehov/min
– dĺžka stehu do 8 mm
– zdvih pätky až 16 mm (manuálne 8 mm)
– ihly DPx17 20-23#
Priemyselné šijacie stroje
V našej ponuke priemyselné šijacie stroje nájdete výber toho najpredávanejšieho z kategórie priemyselných šijacích strojov.
Výber priemyselného šijacieho stroja podľa typu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale vždy je potrebné si dobre premyslieť na akú prácu budete potrebovať šijací stroj. Čo nenájdete v našej ponuke na e-shope na to Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Naši technici Vám poradia pri výbere šijacieho stroja presne pre Vaše potreby. Poradíme vám ako s technológiou, tak zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávku náhradných dielov.
Majte na pamäti
priemyselné šijacie stroje síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita, výkon a životnosť sa nedá nikdy porovnávať. Nenechajte sa zmiasť tvrdením, že domáci šijací stroj zvládne to čo priemyselný šijací stroj. Priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, majú permanentné mazanie (olejovú vaňu alebo uzavrený kolobeh), ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje Vám ponúkajú niekoľko typov podávania materiálu a to ako ihlové, ihlové a spodné, potrojné, kolieskové a podobne. Všetky typy podávania majú za úlohu kvalitné podávanie materiálu na ktoré sú určené. Od hodvábu, džínsy až po kožu a podobne v rôzny hrúbkach materiálu.
Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, ktoré nájdete v našej ponuke.
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Šijacie stroje – čo ste o nich nevedeli!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 46 kg |
|---|---|
| Rozmery | 72,5 × 28 × 55,8 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie |
| Dĺžka ramena po ihlu | 26,5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 8 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Použitie | Čalúnnictvo |
| Výkon servomotora | 750 W |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | DPx17 |
| Typ podávania | Zúbkové, Pätkové |
| Typ šitého materiálu | Ťažký materiál |
| Výška zdvihu pätky | 16 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |












