Jack JK-6691
1779,00 €
- šitie stredných a ťažkých materiálov
- spodný valcový podávač
- ihlové podávanie a koliesková pätka
- maximálna dĺžka stehu do 5 mm
- maximálna výška zdvihu pätky do 7 mm
- zdvih pätky 12 mm pomocou kolennej páky
- maximálna rýchlosť šitia 3000 spm
- LED osvetlenie pracovnej plochy s nastavením intenzity svetla
- vstavaný energeticky úsporný servomotor
- napätie 220 – 240 V
- centrálne mazanie
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
JACK JK-6691 stĺpový jednoihlový šijací stroj, kolieskové a ihlové podávanie
JACK JK-6691 stĺpový jednoihlový šijací stroj s kolieskovým podávaním a ihlovým podávaním a kolieskovou pätkou. Stroj je vybavený energeticky úsporným servomotorom, automatickými funkciami, 3-stupňovým energeticky úsporným LED osvetlením pracovnej plochy. Je ideálny pre stredné a ťažké materiály. Je určený na šitie ťažko dostupných miest, ako sú bežné topánky, kožené topánky, kabelky a podobne. Vďaka integrácii všetkých prvkov stroj pracuje ticho a bez vibrácií. Moderný servo motor spotrebuje o 70% menej energie ako elektronický alebo krokový motor. Všetky parametre môžu byť naprogramované v prehľadnom na ovládacom paneli s portom USB pre externé zariadenia. Automatické funkcie: elektromagnetické rezanie nití, elektromagnetické zdvíhanie pätky, polohovanie ihly, odstrih nite na začiatku a na konci šitia. Súčasťou nie je stôl a stojan (možné doobjednať)
Technické parametre:
– na šitie stredných a ťažkých materiálov
– spodný valcový podávač
– ihlové podávanie a koliesková pätka
– maximálna dĺžka stehu do 5 mm
– maximálna výška zdvihu pätky do 7 mm
– zdvih pätky 12 mm pomocou kolennej páky
– maximálna rýchlosť šitia 3000 spm
– LED osvetlenie pracovnej plochy s nastavením intenzity svetla
– vstavaný energeticky úsporný servomotor
– napätie 220 – 240 V
– centrálne mazanie
– Ľahko použiteľný ovládací panel s funkciou hlasového oznámenia a tlačidlom návratu na výrobné nastavenia.
– USB vstup s možnosťou pripojenia externých zariadení a aktualizácií softvéru.
– Vysoký výkon a automatické funkcie zvyšujú efektivitu práce a výroby.
Priemyselné šijacie stroje
V našej ponuke priemyselné šijacie stroje nájdete výber toho najpredávanejšieho z kategórie priemyselných šijacích strojov.
Výber priemyselného šijacieho stroja
podľa typu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale vždy je potrebné si dobre premyslieť na akú prácu budete potrebovať šijací stroj. Čo nenájdete v našej ponuke na e-shope na to Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Naši technici Vám poradia pri výbere šijacieho stroja presne pre Vaše potreby. Poradíme vám ako s technológiou, tak zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávku náhradných dielov.
Majte na pamäti
priemyselné šijacie stroje síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita, výkon a životnosť sa nedá nikdy porovnávať. Nenechajte sa zmiasť tvrdením, že domáci šijací stroj zvládne to čo priemyselný šijací stroj. Priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, majú permanentné mazanie (olejovú vaňu alebo uzavrený kolobeh), ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje Vám ponúkajú niekoľko typov podávania materiálu a to ako ihlové, ihlové a spodné, potrojné, kolieskové a podobne. Všetky typy podávania majú za úlohu kvalitné podávanie materiálu na ktoré sú určené. Od hodvábu, džínsy až po kožu a podobne v rôzny hrúbkach materiálu.
Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, ktoré nájdete v našej ponuke.
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Šijacie stroje – čo ste o nich nevedeli!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 51 kg |
|---|---|
| Rozmery | 67 × 44,5 × 59,5 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 30 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Obuvníctvo a galantéria |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Výkon servomotora | 750 W |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | DPx5 |
| Typ podávania | Kolieskové |
| Typ šitého materiálu | Stredný materiál, Stredne ťažký materiál |
| Výška zdvihu pätky | 12 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |










