HappyJapan HCH-701-30
9100,00 €
- Ovládací panel s farebným LCD 7″
- Jedna vyšívacia hlava, sedem ihiel
- Max. rýchlost 1000 stehov/min.
- Vyšívacie pole 285 x 290 mm
- Vyšívací pole na čiapky 67 x 290 mm
- HAPPY Link a LAN software pre prepojenie s PC
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Spolčnosť HAPPYJapan Inc. sa vždy zameriavala výhradne na priemyslové vyšívacie stroje. V súčasnej dobe však vytvorila nový model HCH-701-30, ktorý je určený pre začiatočníkov v oblasti vyšívania, alebo tých, ktorý potrebujú vyšívací stroj ako doplnok ďalšej výroby. Tento model má dostupnú cenu a svojim výkonom predčí všetku konkurenciu. Ako ostatné modely, je vybavený ovládacím panelom s dotykovým displejom.
Parametre a funkce:
– Ovládací panel s farebným dotykovým displejom 7″
– Jedna vyšívacia hlava, sedem ihiel
– Max. rýchlost 1000 stehov/min.
– Vyšívacie pole 285 x 290 mm
– Vyšívací pole na čiapky 67 x 290 mm
– HAPPY Link a LAN software pre prepojenie s PC
– USB a LAN port
– 100 vstavaných vyšívacích vzorov
– Jednoduché navliekanie nite
– Automatický odstrih hornej i spodnej nite
– Automatická zmena farby
– Automatické čidlo pretrhnutia nite
– Vstavané navíjanie spodnej nite
– Vstavaný laserový zameriavač vpichu
Funkce modelu HCH-701-30:
– 7″ Ovládací panel s dotykovým displejom – umožňuje rýchlu a jednoduchú obsluhu stroja.
– Editovanie písma – V pamäti je 12 fontov a 6 veľkostí. Môžete tak jednoducho programovať nápisy, napríklad aj do oblúkov.
– Úzke vyšívacie rameno – umožňuje ľahké vyšívanie aj na ťažko dostupné miesta (vrecká, rukávy, nohavice a detské oblečenie)
– Rotačný senzor pretrhnutia nite – stroj sa automaticky zastaví a teda neprídete o výrobok kvôli pretrhnutej, či minutej niti
– Jednoduché navliekanie nite
– Ochrana niťových pák
– Vstavané navíjanie spodnej nite na cievku – nemusíte kupovať predvinuté spodné nite a teda šetríte
– Vstavaný laserový zameriavač vpichu nite –
– Prepojenie s PC (UB, LAN) – jeden počítač dokáže ovládať aj viacero zariadení naraz pomocou siete
– Ovládací software v cene
– 100 výšiviek priamo v pamäti stroja – môžete teda vyšívať aj bez pripojenia k PC
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 50 × 70 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Maximálna veľkosť vyšívacieho poľa | 285 x 290 mm |
| Počet ihiel na hlavu | 7 ihiel |
| Počet nití | 7 |
| Počet vyšívacích hláv | 1 |
| Rozšírená prac. plocha | Možné dokúpiť |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | DBxK5 |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



