HappyJapan HFR-W1502-120
- navrhnutý pre vyšívanie na veľké plochy
- patrí k strojom s najväčším vyšívacím poľom
- maximálna vyšívacia plocha 600 x 1200 mm
- počet hláv 2x
- počet ihiel na hlave 15x
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vyšívací stroj HAPPY HFR-W1502-120 je plochý dvojhlavý vyšívací stroj s maximálnou vyšívacou plochou 600 x 1200 mm.
Happy HFR sú špecializované vyšívacie stroje, navrhnuté pre vyšívanie na veľké plochy. Model HFR-W1502-120 dokáže vyšívať na pole 60 x 120 cm, čím patrí k strojom s najväčším vyšívacím poľom. Konštrukcia stroja založená na dvojhlavých strojoch modelu HDC2 je garanciou vysokej kvality vyšívky a jednoduchosti servisu stroja v budúcnosti. Veľká vyšívacia plocha si naviac nevyžaduje žiadne kompromisy. Najlepším dôkazom je rýchlosť vyšívania stroja, ktorej najvyššia hodnota je až 1200 stehov za minútu, ako aj možnosť používania až 15 farieb na každej hlave. Stroj je ovládaný 10,4 palcovým displejom, ktorý poznáte z ostatných modelov HAPPY, s jednoduchým a intuitívnym ovládaním.
Stroje Happy HFR prichádzajú v 2 variantách W1502-120 s veľkosťou poľa 120x60cm a W1502A-120 s veľkosťou poľa 120x120cm.
Stroje HFR sú vhodné pre vyšívacie firmy, ktoré chcú postúpiť na novú úroveň, výrobcov posteľného povlečenia, dekoratérov a výrobcov rôznych interiérových dekorácii. Zaujmú aj čaluníkov, výrobcov bannerov, tkáčske dielne, či výrobcov liturgických ozdôb. A tieto možnosti sú len špičkou ľadovca.
Porovnanie strojov HFR:
Model:
HFR-W1502-120
Model:
HFR-W1502A-120
počet hláv:
2
počet hláv:
2
počet ihiel na hlave:
15
počet ihiel na hlave:
15
Max. rozmer vyšívacej plochy:
600 x 1200 mm
Max. rozmer vyšívacej plochy:
1200 x 1200 mm
Max. rýchlosť vyšívania:
1200 S/M
Max. rýchlosť vyšívania:
1200 S/M (pre pole 60 x 120cm)
1100 S/M (pre pole 120 x 120cm)
Rozmery(L x D1 x D2 x H1 x H2):
266 x 166 x 285 x 152 x 175 cm
Rozmery(L x D1 x D2 x H1 x H2):
327 x 166 x 285 x 152 x 175 cm
Voliteľné príslušenstvo:
– Laserový snímač práce
– Boringový aparát
– Zariadenie na flitre
– Šijacie zariadenie
Voliteľné príslušenstvo:
– Laserový snímač práce
– Boringový aparát
– Zariadenie na flitre
– Šijacie zariadenie
Máte ďalšie otázky?
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 540 kg |
|---|---|
| Rozmery | 266 × 166 × 175 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Počet ihiel na hlavu | 15 ihiel |
| Počet nití | 15 |
| Počet vyšívacích hláv | 2 |
| Rozšírená prac. plocha | Áno |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | DBxK5 |
| Maximálna veľkosť vyšívacieho poľa | 1200 x 600 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



