Minerva Longarm Professional
1399,00 €
- ideálny pre patchwork a quilting
- vzdialenosť od ihly k telu stroja 31 cm
- 500 druhov stehov
- 11 typov automatické gombíkové dierky
- plynulé nastavenie dĺžky stehu až 5 mm
- plynulé nastavenie šírky stehu až 9 mm
- LCD dotykový displej
- voľné rameno
- extra výkonný motor
- nastavenie tlaku prítlačnej pätky
- zapošitie (spiatočka)
- automatický odstrih nití
- robustná konštrukcia
- navliekač ihly
- šitie dvojihlou
- kvalitný rotačný chapač
- kolenné páka
- záruka 3 roky!!!
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
MINERVA LONGARM PROFESSIONAL je šijací stroj, ktorý potrebuje každý, kto sa zaoberá patchworkom a quilting.
Tento elektronický šijací stroj poháňa veľmi výkonný 90 W motor, má najväčšiu šijaciu plochu (od ihly k telu stroja 31 cm!!!). U tohto stroja oceníte 500 druhov stehov vrátane 3 kompletných abecied, ovládanie pedálom aj tlačidlom štart-stop, odstrih nití a v neposlednom rade aj kolennú páku na zdvíhanie pätky.
Jedinečná MINERVA LONGARM PRO. je šijací stroj, ktorý má najdlhšie rameno na trhu vo svojej triede až 31 cm. Je neoceniteľný najmä pre tých čo sa zaoberajú patchworkom a quiltingom. Dĺžka ramena po ihlu 31 cm prekvapí a poteší pri vytvárané veľkých projektov!!! Pridajte sa k spokojným zákazníkom a užívajte si robustný, kvalitný a výkonný šijací stroj MINERVA LONGARM PRO. pri všetkých vašich projektoch. Oceníte aj jednoduchosť a prehľadnosť umiestnenia ovládacích prvkov. Kolenná páka uvoľní vaše ruky a vytváranie projektu bude zábavou.
Vlastnosti stroja:
– vzdialenosť od ihly k telu stroja 31 cm
– 500 druhov stehov
– 11 typov automatické gombíkové dierky
– plynulé nastavenie dĺžky stehu až 5 mm
– plynulé nastavenie šírky stehu až 9 mm
– LCD dotykový displej
– voľné rameno
– nastavenie tlaku prítlačnej pätky
– zapošitie (spiatočka)
– automatický odstrih nití
– robustná konštrukcia
– navliekač ihly
– šitie dvojihlou
– kvalitný rotačný chapač
– kolenné páka
– záruka 3 roky!!!
Výbava stroja:
– univerzálna pätka
– zipsová pätka
– pätka pre slepý steh
– pätka pre saténový steh
– pätka pre prišívanie gombíkov
– prešívacia pätka
– lemovacia pätka
– pätka pre automatickú gombíkovú dierku
– 1/4 prešívacia pätka
– vyšívacia a plátacia pätka
– quiltovacie vodítko
– držiak cievky hornej nite
– sada ihiel
– 4 ks cievok
– skrutkovač na stehovú dosku
– malý a veľký skrutkovač
– parátko a štetec
– kolenné páka
– ovládací pedál
– kryt na stroj
Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Šitie krok za krokom – S nami to zvládnete
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 17,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 77 × 36 × 46 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický navliekač nite, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 30 cm |
| Gombíková dierka | Automatická |
| Maximálna dĺžka stehu | 5 mm |
| Maximálna šírka stehu | 9 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 1 ihla |
| Počet nití | 2 |
| Počet stehov | 301 a viac stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Horizontálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 13 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |





