- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Bernina 700D v bielom prevedení je 2-3-4 nitný overlock s diferenciálnym podávaním, odstaviteľným orezom, plynule nastaviteľnou dĺžkou stehu a šírkou orezu. Má 7 základných typov stehu s možnosťou rozšírenia na 15 dokúpením krytu horného chapača. Má silnú konštrukciu a precízne vypracované súčiastky, takže zvláda aj vysoké pracovné zaťaženie. Aj napriek tomu, že patrí medzi domáce overlocky, je s úspechom už po niekoľko rokov využívaný firmami na ich podnikanie.
S overlockom Bernina 700D môžete naraz strihať, šiť, zaisťovať šev a zakončovať okraje pohodlne na akejkoľvek látke, či už je to jemný hodváb, satén alebo hrubé či strečové látky.
Technické informácie:
– Počet stehov: 7ks, 4-nitný obnitkovací, 3-nitný obnitkovací, 3-nitný plochý, 3-nitný rolovací steh, ,3-nitný obrubovací steh… Zakrytovaním horného chapača z voliteľného príslušenstva môžete šiť aj dvojnitné stehy a zvýšiť stehové – možnosti overlocku na 15ks.
– Rýchlosť šitia až 1500 stehov za minútu
– Farebné schémy pre jednoduché naosnovanie jednotlivých nití
– Plynule nastaviteľná šírka šijacieho stehu 1-4 mm vo vnútornej časti overlockového stroja
– Rýchloupínacie šijacie pätky (pri ich výmene šetria Váš čas)
– Zdvih prednej časti šijacej pätky pre jednoduché vkladanie šitej látky bez potreby zdvihu celej šijacej pätky
– Dvojpolohový dvíhač šijacej pätky pre spracovanie hrubých materiálov
– Elektronický nožný ovládač so zvýšenou silou priepichu cez látku pracuje bez zahrievania
– Výklopný orezávač Vám umožní spracovať aj časti v strede tkaniny bez nevhodného zarezania do spracovávanej látky.
– Nastaviteľný prítlak šijacej pätky pre bezproblémové šitie veľmi jemných aj hrubých materiálov
– Diferenciálny posuv látky (od natiahnutia až po nariasenie látky)
– Rýchla zmena overlockových stehov na obrubovacie jednoduchým prepnutím páčky na stehovej doske
– Používanie štandartných vzadu sploštených šijacích ihiel (130/705H) ktoré sú bežne dostupné.
V príslušenstve overlocku Bernina Bernette 700D sa nachádza:
– stojan na priemyselné návíjanie šijacích nití
– elektronický nožný ovládač
– zaisťovacie kotúče na nite
– pinzeta
– štetec + nástroj na nasadenie novej ihly do držiaka
– sieťky na šmykľavé nite
– Sada ihiel 130/705 H
– Malý skrutkovač
– Olejnička
– Taška na príslušenstvo
– Kryt na overlock
Dokúpitelné príslušenstvo:
– zakrytovanie horného chapača (možnosť šitia dvojnitných stehov)
– pätka na slepý steh
– pätka na prišívanie gumy
– pätka na paspulku
– pätka na gorálky, flitre…
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 28 × 31 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



