Redstar 4.0
250,00 €
Overlock 3 / 4 nitný obsahuje:
– profesionálny 4-nitný steh
– 3 nitný steh
– 3 nitný rolovací
– pätky vo výbave
– záruka 2 roky
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Redstar overlock 4.0 – 3 / 4 nitný obsahuje:
– profesionálny 4-nitný steh
– 3 nitný steh
– 3 nitný rolovací
– pätky vo výbave
Bezpečnostná funkcia:
Keď je veko otvorené alebo nie je zakryté, overlock nefunguje.
Jednoduchá obsluha:
Vedenie nití je označeé rôznymi farbami, čo jej umožňuje veľmi ľahké navliekanie.
Diferenciálne podávanie (Diferenciálna):
Ručná diferenciálne nastavenie – eliminuje napínanie a riasenie materiálu. Môžeme šiť všetky druhy materiálov!
Plynulé nastavenie:
Komfort pri šití s nastavením dĺžky stehu do 1,5 mm, šírka orezu až 6 mm.
Vysoká rýchlosť šitia
Rýchlosť až 1300 stehov / minúta
Stála sila vpichu ihly
Elektronicky nastaviteľná sila vpichu ihly. Niekedy spomaľujeme pri ťažkých materiáloch a nie je problém so silou vpichu ihly.
Priestor pod pätkou:
Vysoký priestor pod pätkou. Pohodlné pri šití hrubších materiálov
Voľné rameno:
Zaručuje pohodlné šitie nohavíc, rukávov a pod…
Extra príslušenstvo dodávané so strojom:
– pätka riasiacia
– pätka na dolnú dĺžku
– pätka na našívanie gumy
Technické informácie:
Kovové komponenty
áno
Mäkké puzdro
áno
Upevňovacie nožičky
pohodlné uchytenie na stole
Nastavenie dĺžky stehu
do 4 mm
Nastavenie šírky stehu
až do 6,0 mm
Podávanie
spodné
Voľné rameno
áno
Rýchlosť šitia
cca 1300 stehov za minútu
Rozsah nastavenia diferenciálu
0,7 – 2,00
Napájanie 230V / 50Hz
áno
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 5,5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 36 × 35 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu, Voľné rameno |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 5 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 4 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |





















