- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Poloprofesionálny 6-farebný vyšívací stroj BROTHER PR-650 s veľmi jednoduchou a priateľskou obsluhou pomocou farebného dotykového LCD displeja
Špeciálna akcia platí do 30.11.2014, k stroju dostávate zadarmo čiapkový rámček PRCF3 a navíjač cievok PRBW1 !!! Len do vypredania zásob !!!
Brother PR 650 – poloprofesionálny 6-farebný vyšívací stroj s veľmi jednoduchou a priateľskou obsluhou pomocou farebného dotykového LCD displeja. Je veľmi obľúbený a ideálny pre vyšívanie malých sérií s veľmi jednoduchou a priateľskou obsluhou pomocou farebného dotykového LCD displeja. Tento nový typ PR 650 je nástupcom PR 620, má veľký LCD displej s veľkým farebným rozlíšením. Ramenové prevedenie pre vyšívanie hotových výrobkov, veľkú vyšívaciu plochu 200x300mm, základný programy priamo v pamäti stroja, jednoduché programovanie nových výšiviek pomocou externého programu PE Design, ktorý si môžem dokúpiť. Bonusom je 60 vyšívacích vzorov na USB médiu v cene dodávky.
Vlastnosti:
– Kompaktný, 1-hlavový, 6-ihlový vyšívací stroj
– Ľahko prenosný (37 kg)
– Výhodný pomer výkonu a ceny
– Multifunkčný veľký farebný LCD displej zobrazuje Všetky potrebne informáciám a upozornením, včítane návodu na obsluhu vo forme videa.
– Multimediálny vstup (USB kľúč i USB na priame
– Pripojením k PC)
– Slot na pamäťové karty Brother
– Kontrola spodnej aj vrchnej nite
– Automatický navliekač ihiel
– Automatická zmena farby
– Automatický odstrih nití
– Profesionálny rám na vyšívaním golfových čiapok Ako zvláštne príslušenstvo
– Cylindrický rám na vyšívaním dlhých dutých častí (nohavice, rukávy) ako zvláštne príslušenstvo
– Vyšívacím plocha 300 x 200 mm
– Vo výbave stroja 4 Veľkosti vyšívacích rámovať
– 300 x 200 mm, 180 x 130 mm, 100 x 100 mm, 60 x 40 mm
– Maximálna rýchlosť 1000 sťahovať za minútu
– Špeciálne osvetlenie pracovnej plochy
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 50 × 70 cm |
| Funkcie | Automatické funkcie, Automatický odstrih nite, LED osvetlenie, Voľné rameno |
| Maximálna veľkosť vyšívacieho poľa | 240 x 200 mm |
| Počet ihiel na hlavu | 6 ihiel |
| Počet nití | 6 |
| Počet vyšívacích hláv | 1 |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Vertikálny rotačný |
| Typ ihiel | 130/705H |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



