- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Vlastnosti overlocku-coverlocku Janome 1200 D:
– zariadenie na horný krycí steh-šírka horného krytia 5 alebo 2,5 mm, je možné použiť 2 prípadne 3 ihly pre horné krytie.
– panel s automatickými programami-vybraný steh a napätie sa automaticky zaznamená a uloží
– 2-nitný steh s konvertorom-konvertor je zabudovaný v stroji
– nastavenie rolovacieho lemu-nepotrebujete nič meniť, jednoduchým prenastavením páčky budete okamžite pripravení ušiť krásný rolovací lem
– nastavenie direrenciálneho podávania a dĺžky stehu
– praktická schránka na odpad
– automatické napätie
– horný krycí steh
– nastavenie prítlaku patky
– nastaviteľná šírka orezu (7 mm overlock)
– farebné značenie pre navlečenie nite
– extra vysoký zdvih patky
– nastaviteľný prítlak patky
– box na príslušenstvo
– kryt proti prachu
– súčasťou dodávky je pochopiteľne aj pedál a ďalšie nutné príslušenstvo pre funkčnosť stroja
Typy stehů, které má overlock-coverlock Janome 1200 D:
– čtyřnitný overlockový dvojjehlový
– čtyřnitný strečový dojjehlový
– pětinitný zajišťovací- 3 nitný overlockový + 2 stehy řetízkové zajišťovací
– třínitný overlockový zajišťovací široký
– trojnitný overlokový
– třínitný flatlockový
– dekorační dekový steh
– dvojnitný flatlockový steh
– dvojnitný obšívac í- obnitkovací steh
– třínitný úzký lemovací
– třínitný rolovací – obrubovací
– dvounitný overlockový
– třínitný strečový
– coverlockový tříjehlový spodem krycí steh šíře 5 mm
– coverlockový dvojjehlový spodem krycí steh šíře 5 mm
– coverlockový dvojjehlový spodem krycí úzký šíře 2,5 mm
– coverlockový jednojehlový dvojnitný řetízkový steh
– coverlockový tříjehlový spodem – vrchem krycí steh šíře 5 mm
– coverlockový dvojjehlový spodem – vrchem krycí steh šíře 5 mm
– coverlockový dvojjehlový spodem – vrchem krycí steh úzký šíře 2,5 mm
Technické charakteristiky overlocku Janome 1200 D:
– rychlost šití: 1300 st/min
– stabilní kovová konstrukce
– max. délka stehu 0,5-5 mm
– šířka ořezu: 3,5-7,5 mm
– šířka pokrývacího stehu 2,5 mm mezi vedlejšími jehlami nebo 5 mm mezi krajními jehlami
– diferenciální podávání: 0,5 až 2 mm
– jehly: Schmetz ELx705CF #12/80 nebo #14/90
– váha: 8,4 kg
– rozměry: 340x300x265 mm
Štandartné príslušenstvo coverlocku Janome 1200 D:
– kryt na cívku
– čistící kartáček
– olejnička
– sponka uvolnění
– sponka uvolnění horní nitě
– náhradní horní nůž
– klíč pro horní nůž
– navlekač nití
– pinzeta
– šroubovák 1,5 mm
– náhradní jehly ELx705
Príslušenstvo v priehradke:
– kličkař horního krytí
– vodič nitě
– patka typu “R”
Príslušenstvo v krabici stroja:
– kryt proti prachu-obal
– držák cívky
– pěnovka
– šicí stolek
– korýtko odpadu
– vodič nití-stojánek
– nožní pedál
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 × 40 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 7 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 2 ihly |
| Počet nití | 4 |
| Počet stehov | do 10 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 5 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |



