Redstar 50
699,00 €
- najvyššej kvality s jednoduchou obsluhou.
- 5 ročná plná ZÁRUKA !
- až 20 užitočných stehov.
- Popis
- Ďalšie informácie
- Size Guide
Popis
Redstar coverlock 50 a overlock 50 je najvyššej kvaly s jednoduchou obsluhou. Stroj má 20 stehov. Nájdeme medzi nimi reťazový steh, troj a dvoj ihlové stehy, overlockové stehy a obrubovanie. Je vybavený nastaviteľnou dĺžkou stehu, šírkou orezu materiálu a nožným ovládačom. Vďaka tomu sa používa na rôzne materiály. Redstar coverlock 50 a overlock 50 rýchlo dokončí a vyzdobí všetky vaše materiály.
Overlock 2,3, 4 a 5 nitný, 20 stehov vrátane:
– Stehy coverlockové – ideálne pre lemy elastických materiálov, povrchové úpravy všetkých typov pletenín. Reťazový steh – na spájanie vrstiev materiálu. Môže sa použiť aj ako ošúchaný steh. Steh overlock 5-niť – kombináciu dvoch krokoch, – aby sa dosiahlo silného, trvanlivého šev. Steh 4 niti overlock – vystužený overlocku steh. Steh overlock 3-niť – overlock steh široké a úzke, pre dekoratívne techniky. Steh 2-niť – zatočený okraj či bytu, široké alebo úzke. Steh na – obrubovanie – 2 alebo 3-niť pre jemné založenie hrany lemu.
– Konštrukcia overlockov
– Podiel plastových častí použitých v iných značkách overlockov neustále stúpa, čo môže mať negatívny vplyv na ich životnosť. Značka REDSTAR používa v maximálnej miere kovovú mechaniku a to aj pri základných šijacích strojov v ponuke.
– Plná záruka 5 rokov!
– Overlocky disponujú kovovou konštrukciou, spoľahlivou mechanikou a dlhoročnou tradíciu v obore. Overlocky majú predĺženú päťročnú záruku (záruka je bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja).
– Užívajte si plnú ZÁRUKU až 5 rokov a pracujete bez starosti na svojich projektoch. Predajom naše služby nekončia…
Veľký priestor na šitie:
– Nemáte problém s veľkými projektami.
Ľahké navliekanie nití:
– Otvorte vodiace lišty s farebnými značkami – rýchle a jednoduché navliečenie nití.
Veľký priestor pod pätkou:
– Veľmi užitočné pri rezaní ťažkých materiálov (max. 6,5 mm)
Diferenciálne podávanie:
– Odstraňuje rozťahovanie a krčenie materiálu. Vďaka tomu môžeme bez strachu šiť rôzne druhy materiálov bez pokrčenia šitého materiálu.
Vysokorýchlostné šitie:
– Až 1100 stehov za minútu.
Ľahké nastavenie rôznych funkcií:
– Úplné nastavenie funkcií – dĺžky, šírky stehu a tlaku pätky
Voľné rameno:
– Perfektné pre úzke nohavice, rukávy. Budete ich ľahko šiť.
– Máte ďalšie otázky?
– Napíšte nám a poradíme Vám pri výbere toho správneho produktu pre Vás!
– Informačný web pre Vás a získanie trasy ku nám. Tešíme sa na Vás!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 10,6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 × 40 cm |
| Funkcie | LED osvetlenie, Orezávanie materálu |
| Dĺžka ramena po ihlu | 5 cm, 10 cm |
| Maximálna dĺžka stehu | 4 mm |
| Maximálna šírka cik-cak | 9 mm |
| Nastavenie tlaku pätky | Manuálne |
| Počet ihiel | 3 ihly |
| Počet nití | 5 |
| Počet stehov | do 25 stehov |
| Použitie | Konfekcia |
| Rozšírená prac. plocha | Nie |
| Typ chapača | Kývavý |
| Typ ihiel | ELx705CR |
| Typ podávania | Zúbkové |
| Typ šitého materiálu | Ľahký materiál, Stredný materiál |
| Výška zdvihu pätky | 6 mm |
| Vzdialenosť ihiel | 2 mm |

| size | chest(in.) | waist(in.) | hips(in.) |
|---|---|---|---|
| XS | 34-36 | 27-29 | 34.5-36.5 |
| S | 36-38 | 29-31 | 36.5-38.5 |
| M | 38-40 | 31-33 | 38.5-40.5 |
| L | 40-42 | 33-36 | 40.5-43.5 |
| XL | 42-45 | 36-40 | 43.5-47.5 |
| XXL | 45-48 | 40-44 | 47.5-51.5 |





